ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سرمربی استقلالی ها از مدیرعامل پرسپولیس دلخور است، او می گوید ما زمین ثابتی نداریم اما پرسپولیسی ها دو ورزشگاه دارند و هرکجا که می خواهیم تمرین کنیم نصف روزهای هفته در اختیار پرسپولیس قرار می گیرد. 
به گزارش “ورزش سه”، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز استقلالی ها درباره شرایط این باشگاه گفتگو کرد.
از بدنسازمان راضی هستیم
از وضعیت بدنی بازیکنان مان راضی هستیم، آنها روز به روز آماده تر می شوند، با آمدن بدنساز تیم، شرایط بدنسازی ما هم خیلی تغییر کرد، ما یک پلن را در راستای چیزی که بدنسازمان می خواست انجام دادیم، البته چون شرایط حضورش سخت بود ۲۰ روز را ما انجام دادیم و در حدود ۱۵ را روز هم با ایشان پیش رفتیم. خیلی از آمدن بدنساز تیم راضی هستیم.
 
تعداد بازیکنان بالای سی سال نباید زیاد باشد
بازیکنان ما هم خیلی متفاوت هستند، این روزها من متوجه شدم بازیکنی می خواهد به تیم ملی برود باید از فیلتر استقلال و پرسپولیس بگذرد، جوانان باهوش و علاقه مند به پیشرفت داریم، بازیکنان بالای سی سال، یکی دو نفر داریم اما آنها هم بازیکنان تیم را هماهنگ می کنند. من همیشه اعتقاد دارم تعداد بزرگترهای تیم یعنی بالای سی سال نباید بیشتر از انگشتان یک دست باشد و آنها بتوانند بازیکنان را هدایت کنند.
 
محل تمرین ثابت نداریم
از نحوه تمرینات راضی هستیم و از باشگاه بابت اردوی ارمنستان تشکر می کنم، اردوی بسیار خوبی بود. یک مشکل که این روزها برای ما به وجود آمده اسن است که جای ثابت برای تمرین نداریم، شب گذشته از آقای جهانیان و افشارزاده خواسته ام جای ثابت به ما بدهند.
 
آقای طاهری هم هوس کردند به این زمین بیایند
 از ابتدا قرار بود ما به زمین شماره ۲ بیاییم که روز گذشته فهمیدیم آقای طاهری هم هوس کردند پرسپولیس را هفته ای سه روز به اینجا بیاورند. آنها دو ورزشگاه دارند در حالی که ما ورزشگاهی نداریم و فکر می کنم اصلا صلاح نباشد که دو تیم که رقیب سنتی یکدیگر هستند هر روز به یک زمین بیایند و با یکدیگر روبرو شوند، از آقای جهانیان خواهش کردم و او هم قول داد این جا را به طور ثابت بگیرد.
 
هرجا می رویم پرسپولیس هم به همان جا می آید
به آقای طاهری می خواهم بگویم که درست است ما رقبای همدیگر هستیم اما رفاقت هایی هم با هم داریم، این درست نیست که هر جا که می خواهیم تمرین کنیم او هم فوری می آید و سه جلسه را برای تیمش می گیرد. یادم می آید ۲۰ سال است که با کریم باقری رقیب هستیم اما ۲۰ سال هم با ایشان دوست خانوادگی هستیم. این را می خواستم به آقای طاهری بگویم چرا که هر جایی که ما ورود می کنیم ایشان هم می آید و نصف آنجا را می خواهد.
 
کنعانی زادگان را از ملوان گرفتیم نه هیچ تیم دیگر
درباره کنعانی زادگان اطلاعات کافی داشتیم و می دانستیم او مشکلی ندارد، ما اصلا او را از ملوان آوردیم، همه چیز درباره او خیلی قانونی اتفاق افتاد و به صورت خودکار هم کارت بازی او صادر خواهد شد.
 
سن تیم را پایین آوردیم
سعی کردیم سن تیم را سه سال پایین بیاوریم، بازیکنان جوان و باتجربه خوبی به تیم آوردیم، بازیکنانی بین ۲۵ تا ۲۸ سال که انگیزه برای حضور در تیم ملی و همینطور اروپا داشته باشند.
 
نفتی ها ۱۰ سال است تخلف می کنند
درباره میلاد زکی پور شنیدم، نفتی ها اعتراض کردند اما باید بگویم قوانین فیفا به ما اجازه می داد با او قرارداد ببندیم، او با تیم پایه های نفت فسخ قرارداد کرده است، جالب است این را بگویم که نفت در این ۱۰ سال اصلا تیم پایه نداشته، او زیر پنجاه درصد گرفته است و قرارداد او فسخ شده است. تیم نفت در این ده سال تخلف کرده است. او یک طرفه با پایه های نفت فسخ کرده است. او ۶ میلیون قراردادش بوده است و یک قران به او نداده اند کفش و البسه او را هم من تامین کرده بودم، او الان بازیکن ماست. اگر بخواهند جلوی او را بگیرند، مبارزه با قوانین فیفا است.
 
دوستان مسیر را اشتباهی رفتند
بازیکنان ما لحظه شماری برای لیگ می کنند. یکی از بهترین های ما رحمتی است که او را نداریم. من درباره او هم صحبت می کنم و بهتر است قبل از بازی با نفت در این باره چیزی نگویم. با ادله و منطق دوستان را قانع می کنم که مسیر اشتباهی رفته اند، مهدی رحمتی نباید محروم می شد و حالا در این باره صحبتی نمی کنم تا بازی اول خود را به انجام برسانیم.
 
30 میلیون هوادار ما را دعا می کنند
درباره تماشاگران هم باید بگویم که دیگر این موضوع زشت است، از سال ۲۰۰۰ این کار جمع شده است. تیم بارسلونا و رئال از قبل وی آی پی خود را می فروشند. سال به سال آنها بلیط خود را می فروشند و منبع درآمد است. اگر هواداران آنها توهین کنند، محروم می شوند؟ باید قوانین را یک بازنگری بکنیم. به نظرم ظلم بزرگی به هواداران استقلال بود. از دوستانمان گله دارم. در رابطه با هوادارانمان می دانیم که ۳۰ میلیون هوادار ما دعایشان پشت سر ماست.  
 
هواداران به شهباززاده توهین نکنند
من در این سال ها خیلی بازیکن دیده ام که در این شرایط گیر می کند. بین آینده و رویایش در اروپا و قلبش در استقلال. روز آخر به او گفتم حاضر به از دست دادن تو نیستم. او استقلال را دوست داشت و از طرفی دوست داشت یک افق جدید را تجربه کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم. از هوادارانمان می خواهم کوچکترین کامنت و توهینی برای او نگذارند. ما باید یک ادبیات جدید را ایجاد کنیم. او روزی به جمع ما باز می گردد. نباید با یک ادبیات عجیب و غریب او را بزنیم و بعدا با یک ادبیات متضاد او را دعوت کنیم.
 
 افکار ما هر روز عوض می شود
برای بازی در برابر نفت هم باید بگویم یکی از دوستان گفته بود افکار من را می شناسد ولی باید بگویم که افکار ما هر سال عوض می شود. به هواداران هم قول می دهیم تا خوب بازی کنیم و در کنارش نتایج خوبی بگیریم.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,