ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان قبل از شروع تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: الحمدلله از شرایط بدنسازی بچه ها راضی هستم و با آمدن مربی بدنساز شرایط خیلی تغییر کرده است.۲۰ روز با برنامه خودمان و ۲۰ روز با برنامه بدنساز جدید تمرین کردیم و من از شرایط راضی هستم.در این اردو متوجه شدم بازیکنانی که می‌خواهند به تیم ملی برسند باید از فیلتر استقلال و پرسپولیس رد شوند.

وی در خصوص اینکه شرایط استقلال چگونه است، گفت:‌ از همه چیز راضی هستم و اعتقاد دارم تعداد بزرگترهای یک تیم نباید به اندازه انگشتان یک دست باشد و از باشگاه هم به خاطر کمکی که در فصل نقل و انتقالات به من کرد تشکر می‌کنم.

وی افزود: یکی از چالش های مهم ما نداشتن زمین تمرین ثابت است به همین خاطر از جهانیان خواستم که یک زمین تمرین خوب برای ما پیدا کند.

سرمربی تیم استقلال در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما می‌خواستم اینجا (زمین شماره ۲ آزادی) را بگیریم ولی دیدیم آقای طاهری هوس کردند ۳ روز این زمین را برای تیم‌شان بگیرد.

وی افزود: تعجب می‌کنم در حالی که آنها ۳ ورزشگاه در اختیار دارند زمین تمرین استقلال را برای ۳ روز خواسته‌اند. اصلاً صلاح نیست ۲ تیم رقیب هر روز در  یک فضا تمرین کنند و بازیکنانش با یک فاصله کم همدیگر را ببینند و با هم روبه‌رو شوند خواستم در اینجا تذکری به دوست عزیزمان آقای طاهری بدهم که در حال تلاش است تا تیمش را با سرعت به زمین شماره ۲ آزادی برساند. این را هم بگویم من با کریم باقری ۲۰ سال رقیب بودم اما در همین تعداد سال دوست خانوادگی هستیم و با هم رفت و آمد می‌کنیم. نمی‌دانم چرا هر جا را ما می‌خواهیم پرسپولیسی‌ها هم می‌خواهند.

به گزارش فارس سرمربی استقلال تأکید کرد: هر روز باید با اعضای تیم تدارکت‌مان به همراه ۳ وانت به یک زمین تمرین دیگر برویم و محل تمرین را عوض کنیم. به همین خاطر از رئیس باشگاه و آقای جهانیان خواستم که زمین تمرین برای‌مان بگیرند و مطمئن هستم این اتفاق رخ می‌دهد. وزارتخانه متولی هر ۲ باشگاه است و طبعاً به ما هم که زمین تمرین نداریم نگاه خواهد کرد.

منصوریان در خصوص شایعاتی که پیرامون شکایت پرسپولیس از کنعانی‌زادگان مطرح شده است، گفت: ما با اطلاعات می‌دانستیم که وی بازیکن پرسپولیس نیست و اصلاً او را از ملوان جذب کردیم نه تیم رقیب. به بحث سنگ‌اندازی کاری ندارم ولی ما اصول را برای جذب وی رعایت کردیم.

وی در خصوص لیست ورودی بازیکنان تیمش گفت: سعی کردم میانگین سنی تیم را ۳ سال پایین بیاورم جوان‌های خوب و البته بازیکنان با تجربه‌ای بین ۲۵ تا ۲۸ سال را گرفتیم و از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی هستم.

وی در خصوص شکایت باشگاه نفت با میلاد زکی‌پور گفت: شنیده‌ام نفتی‌ها  به این موضوع اعتراض کردند ولی ما باید در این زمینه صبر کنیم این را هم بگویم نمی‌دانم وقتی یک بازیکن فسخ قرارداد می‌کند چرا جلوی آن را می‌گیرند این اتفاق خلاف قوانین فیفا است فکر می‌کنم با این حربه داریم با قوانین فیفا مبارزه می‌کنیم.

منصوریان تأکید کرد: زکی‌پور اصلاً بازیکن نفت تهران نیست من این موضوع را بعد از ۱۰ سال می‌گویم که باشگاه نفت اصلاً پایه نداشته و این تیم متعلق به یک وزارتخانه بوده که خلاف قانون است. تمام این ۱۰ سال فعالیت نفت تخلف بوده و من در این ۲ سال سکوت کردم و حرفی نزدم. زکی‌پور با باشگاه نفت قراردادی بسته بود که تا تاریخ مقرر پولش را ندادند. تمام هزینه‌های این بازیکن را خودم دادم و پول البسه و کفش او را هم خودم دادم قرارداد این بازیکن هم یک طرفه فسخ شده و اصلاً اعتراض به این فسخ قرارداد قانونی نیست و خلاف قوانین فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

به گزارش فارس، منصوریان در خصوص آمادگی تیمش برای دیدار با نفت گفت: بازیکنانم لحظه‌شماری می‌کنند و این یکی از ایده‌های ما برای مسابقه اول است. ما تماشاگران و کاپیتان‌مان را نداریم اما به وقتش در مورد رحمتی حرف می‌زنم و شاید الان قبل بازی با نفت چنین موضوعی صلاح نباشد. به ادله و منطق ثابت می‌کنم این مسیر اشتباه بود در مورد تماشاگران هم باید بگویم از سال ۲۰۰۰ این قانون جمع شده و می‌دانید که بارسلونا و رئال مادرید بلیت‌های وی‌آی‌پی خود را می‌فروشند و درآمد کسب می‌کنند. ما باید در قوانین‌مان تغییرات ایجاد کنیم و این تصمیم بزرگترین ظلم به هواداران استقلال بود من از کمیته انضباطی گله دارم ولی می‌دانم دعای ۳۰ میلیون نفر هوادار استقلال پشت‌سر ما خواهد بود. وعده ما و هواداران استقلال بعد از بازی با استقلال خوزستان در اهواز.

خبرنگاری گفت: رقابت با تیم علی دایی و نفت را چطور می‌دانید که منصوریان پاسخ داد: شنیده‌ام دوستان ما اعلام کردند افکار ما را می‌شناسند ولی ما افکارمان را هر سال عوض می‌کنیم.(با خنده)

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چه قولی به هواداران می دهد، گفت: قول خوب بازی کردن.

منصوریان در ادامه در پاسخ به این سؤال در خصوص اینکه قول قهرمانی نمی‌دهید، گفت: لطفاً چوب لای چرخ من نگذارید.

وی همچنین در مورد جدایی شهباز‌زاده نیز تأکید کرد:‌ در این شرایط خیلی از بازیکنان را دیده‌ام که در بین دو راهی گیر می‌کنند آنها بین آینده و رؤیای‌شان در اروپا و همچنین قلب‌شان در تیم محبوب‌شان می‌مانند بالای ۲۰ بازیکن را با این شرایط دیده‌ام. حتی به سجاد گفتم که شاید ناراحت هم شده باشد ولی به او اعلام کردم که برایت چالشی درست می‌کنیم که مجبور شوی در استقلال بمانی او هم استقلال را دوست داشت ولی از تیم جدا شد من هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و از مردم می‌خواهم کوچکترین کامنتی برای او نگذارند و می‌خواهم با ادبیات جدید او را بدرقه کنند. اینکه ما با یک ادبیات سجاد را راهی کنیم و با یک ادبیات دیگر از او بخواهیم که برود کار درستی نیست ولی مطمئن باشید او می‌رود و برمی‌گردد فقط شاید زمانش کمی طول بکشد ما هم کمکش می‌کنیم و حتی از کمیته فنی خواستم در زمان سفر او را به تیم جدیدش بدرقه کنند.

منصوریان در این پاسخ که آیا از کی‌روش خبر داد یا خیر، گفت: خبری از او ندارم. مگر در ایران است. ۲ هفته قبل از اردوی ارمنستان با او در ارتباط بودم اما الان از او خبر ندارم.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/RXF13K

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,