ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: یکی از سیاست‌هایی که دولت یازدهم از زمانی که کار خود را آغاز کرده در دست گرفته بحث منحرف کردن افکار عمومی است و همواره شاهد بوده‌ایم که در موارد مختلف و موضوعات بسیاری چنین اتفاقاتی رخ داده است.

وی افزود: بعد از رسوا شدن دولت در ماجرای حقوق‌های نجومی، سیاسیون اصلاح‌طلب برای لاپوشانی این موضوع تلاش‌های بسیاری را انجام دادند، در مرحله اول برای منحرف کردن افکار عمومی ماجرای کنسرت‌ها بود که این قضیه نه تنها برای آنها سودی نداشت بلکه عملکرد دولت را هم زیر سوال برد.

منتظمی ادامه داد: ماجرای بعدی هم که اصلاح‌طلبان در دستور کار خود قرار داده‌اند ایجاد شبهه در شهرداری تهران است تا بواسطه آن اولا قضیه فیش‌های نجومی را کمرنگ کنند و ثانیا انتخابات شورای شهر تهران را تحت تاثیر قرار دهند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: به یاد داریم که اصلاح طلبان بعد از انتخابات مجلس پروژه فتح شورای شهر را رسما اعلام کردند و چنین توهمات و توطئه‌هایی در راستای همین فتوحات است.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اضافه کرد: متاسفانه بی‌اخلاقی اصلاح‌طلبان تا این حد است که حاضرند برای فتح کرسی‌های شورای شهر تهران و سایر نقاط کشور اتهامات و تهمت‌های بی‌پایه و اساسی را به برخی نهادها و افراد بزنند.

منتظمی تصریح کرد: این افراد باید بدانند که دستشان برای مردم رو شده است و سیاست‌های تخریبی و تهمت‌هایشان تاثیری نخواهد داشت.

وی اظهار داشت: این اقدام اصلاح‌طلبان برای تخریب شهرداری تهران در حالی است که خود آنها امثال کرباسچی‌ها و الویری‌ها را پرورش داده‌اند، افرادی که همه دیدند بیت‌المال را چگونه برای خود و امیال حزبشان حیف و میل کرده‌اند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/VVEGK0

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,