ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سریال ها جدید ایرانی در حال تولید

پس از پایان پخش دو سریال "پریا" و "چرخ فلک" که به ترتیب میهمان هر شب مخاطبان شبکه های سه و یک بودند، تلویزیون در تدارک تولید آثار نمایشی جدیدی برای بیننده های خود است.

 
**سریال "لیسانسه ها"
سروش صحت سریال طنز لیسانسه ها را برای شبکه یک سیما می سازد. این سریال که در طرح ابتدایی “مربع، مثلث، دایره” نام داشت به "لیسانسه ها" تغییر نام داد.
 
سروش صحت که تجربه های موفقی از ساخت سریال های طنز شبانه را با ساخت آثار همچون ساختمان "پزشکان"، "چهارخونه"، " بازی" ، "پژمان" و "شمعدونی" در کارنامه هنری خود ثبت کرده، حدود یک هفته قبل تولید جدید ترین سریال خود برای تلویزیون را آغاز کرد.
 
"لیسانسه ها" عنوان جدید ترین سریال صحت است که بیژن بنفشه خواه، عزت الله مهر آوران، بهنام تشکر، مهران رجبی، رویا میر علمی، متین ستوده و امیر حسین رستمی در آن به ایفای نقش می پردازند.

سریال جدید ایرانی

بازیگران سریال لیسانسه ها

 
مهرآوران در گفت و گویی که چندی پیش با میزان داشت، بر متفاوت بودن طنز موجود در سریال "لیسانسه ها" تأکید کرد. این سریال برای شبکه یک سیما تصویربرداری می شود.

 

** سریال "پرستاران"
سریال تلویزیونی "پرستاران" به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی ناصر هاشمی برای تولید در ۵۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای جلوی دوربین رفته است.
این اثر هم اکنون دریک مرکز اورژانس در حال تصویربرداری است و هنرمندانی همچون فریبا نادری، لیندا کیانی، میرطاهر مظلومی، عاطفه رضوی، الناز حبیبی و فاطمه گودرزی در آن به ایفای نقش می پردازند.

 

سریال جدید ایرانی

بازیگران سریال پرستاران

 

**سریال "یکتا"
سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید بیست روز پیش در لوکیشنی واقع در شهرک غرب کلید خورد و اینروزها در رستورانی حوالی ولنجک با حضور اغلب بازیگران اصلی پیگیری می شود.
سریال تلویزیونی "یکتا" به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو و کارگردانی شهرام شاه حسینی در حال تصویربرداری است.
این اثر که هم اکنون در لوکیشنی اطراف کرج مقابل دوربین رفته با محور اصلی همدلی به حضور تأثیرگذار یک زن درخانواده و نحوه سرپرستی او پس از فوت شوهرش می پردازد.

سام درخشانی، پژمان بازغی، آشا محرابی و شبنم قلی خانی در این اثر ایفای نقش می کنند.

سریال جدید ایرانی

بازیگران سریال یکتا

 
** سریال " شهید صیاد شیرازی"
 
فیلمنامه سریال تلویزیونی "شهید صیاد شیرازی" پس از اینکه مورد تایید خانواده این شهید بزرگوار قرار گرفت و نظرات آنها در متن اثر، لحاظ شد در صورت تامین بودجه جلوی دوربین می رود. نویسنده فیلمنامه سریال تلویزیونی "شهید صیاد شیرازی " را فرهاد توحیدی بر عهده داشته است.

منتظر پخش ۴ سریال جدید ایرانی باشید

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,