ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – پونتوس کامارک، هم بازی سابق زلاتان ابراهیموویچ در تیم ملی سوئد اعتقاد دارد که وی باید تبدیل به مرد شماره یک این باشگاه شود.

به گزارش وبسایت نود، ملی پوش اسبق سوئد می گوید که زلاتان ابرهیموویچ مهاجم سوئدی منچستر یونایتد، باید تلاش کند تا تبدیل به مرد شماره یک این باشگاه شود که در غیر این صورت، بنا به اعتقاد وی مشکلات زیادی در باشگاه منچستر یونایتد به وجود خواهد آمد.

پونتوس کامارک بازیکن تیم ملی سوئد بین سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۲ و هم وطن زلاتان ابراهیموویچ معتقد است که پس از حضور زلاتان در اولدترافورد، وی باید برای تبدیل شدن به مرد شماره یک این باشگاه بجنگد تا بدین ترتیب، وین رونی و یاران در سایه این فوق ستاره سوئدی قرار بگیرند. به نقل از پایگاه خبری fourfourtwo، زلاتان ابراهیموویچ به تازگی با قراردادی آزاد از پاریسن ژرمن جدا و به منچستر یونایتد ملحق شده است. این مهاجم سوئدی در بدو حضور خود در جمع شیاطین سرخ، تأثیرگذاری اش را با زدن گل برتری مقابل لستر سیتی در کامیونیتی شیلد نشان داد. پونتوس کامارک با یادآوری دوران ناموفق زلاتان در بارسلونا به میرور می گوید:

او (زلاتان) باید در کنار رونی قرار بگیرد. اگر آنها چنین استراتژی‌ای اتخاذ نکنند، مشکلات زیادی را در پیش خواهند داشت. حتی زلاتان طی دوران حضور در بارسلونا، نمی خواست مرد شماره ۲ باشد و مسی احساس می کرد که قدرت بلامنازع او در این باشگاه از سوی زلاتان تهدید می شود. فکر کنم که زلاتان بازیکن خوبی برای منچستر یونایتد باشد. او حتی می تواند به حد اریک کانتونا در این باشگاه برسد.

گفتنی است که زلاتان ابراهیموویچ ۳۴ ساله، فصل گذشته به همراه پاریسن ژرمن به مقام قهرمانی و عنوان آقای گل لیگ فرانسه دست یافت.

۴۴۶۴

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,