ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز (یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۵)، اظهار داشت: امروز شاهد رفتارهای سیاسی رادیکالی نفرت‌برانگیز وحدت‌شکن در منطقه هستیم که خویشتن‌داری و عقلانیت تبدیل به خشونت و تفرقه و برادرکشی مرزهای کشورهای اسلامی را به سرعت درنوردیده و هماوردی سنگین با تانک و توپ، موشک و انفجارات انتحاری در گستره کشورهای اسلامی به وجود آورده است.

وی افزود: مستکبران در خلوت‌گه خویش استراتژی شیطانی، اختلاف‌انداز و حکومت کن را صادر کرده‌اند و ابلهانی چون دولت سعودی نیابتی به آن  عمل می‌کند.

نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اساس جنگ و خونریزی و جنایات موجود در منطقه ناشی از دخالت‌های سلطه‌گرایانه آمریکا است که بر پایه استراتژی سلطه مجدد در منطقه طراحی و تدوین شده است. محرومیت ملت بزرگ ایران از حج ابراهیمی امسال و تقویت داعش بی‌شک تبعیت از استراتژی کلان آمریکا است که دولت سعودی این دجاله زمان نیابتاً عمله اوست.

گیلانی ادامه داد: ملت بزرگ و شجاع ایران با شناخت تاریخی از آمریکا او را همواره شیطان بزرگ و مورد نفرت خود قرار داده است و دخالت‌ها و جنایاتش از سال ۱۳۲۰ تاکنون که با حیله‌های جدید در پسابرجام خودنمایی داشته رصد می‌کند و هرگز او را فراموش نمی‌کنند، چرا که غفلت از آمریکا غفلت از شیطان است.

این نماینده همچنین یادآور شد: ریزگردها و بیکاری گسترده جوانان دختر و پسر در خوزستان،‌بیماری و محرومیت، فقر و مهاجرت را برای مردم آن دیار دو چندان کرده است. متأسفانه سفرهای کم‌اثر خانم ابتکار به خوزستان مردم را عصبانی‌تر می‌کند به همین دلیل نارضایتی نمایندگان خوزستان از طریق رئیس جمع نمایندگان استان به او ابلاغ شد امیدواریم تذکر جدی نمایندگان خوزستان را متعهدانه بپذیرد.

گیلانی در خاتمه با اشاره به مشکلات موجود در حوزه انتخابی خود از مسئولان خواست تا هر چه سریعتر به آنها رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/X1QLW

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,