ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 

چینی ها علاقه زیادی به کارهای عجیب و غریب دارند و معمولا دست به کارهایی میزنند که دنیا از آن با خبر میشود. سال گذشته یک مرد چینی نخواست خانه اش تخریب شود و از این رو به دور خانه اش بزرگراه ساختند. هفته گذشته نیز اتفاقی عجیب رخ داد و یک ویلای سنگی روی پشت خانه ای پیدا شد.

در جدیدترین مورد اتفاقات عجیب ساختمانی در چین یک وبلاگ نویس توانسته است ساختمانی با یک معبد اختصاصی پیدا کند که تا به حال کسی از آن خبر نداشته است. این ساختمان در شهری به نام شنزن پیدا شده است.

 
در بالا پشت بام یک خانه ۲۱ طبقه در منطقه “شنزن” چین یک معبد ساخته شده است که نزدیک به ۳ سال از ساخت آن می گذرد و کسی نمی داند این معبد متعلق به چه کسی است. این موضوع حتی برای ساکنین برج نیز بسیار عجیب است و آن ها نیز از این معبد بی اطلاع بوده اند.
 
این معبد خصوصی با سگ های نگهبان و دوربین های امنینی حفاظت می شود و کسی نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد. برخی از ساکنین مطلع از این معبد گفته اند گاهی اوقات در آن مراسم های سنتی برکزار می شود که البته افراد خاص و مشکوکی به آن رفت و آمد دارند.

این معبد کاملا تزئین شده و بصورت سنتی ساخته شده است اما به عنوان یک ساختمان ممنوعه شناخته می شود و در صورت مطلع شدن شهرداری احتمالا باید تخریب گردد. البته هنوز اطلاعات زیادی از این ساختمان و معبد در دست نیست.

معبد بسیار عجیب بر روی بام یک آسمان خراش

 

معبد بسیار عجیب بر روی بام یک آسمان خراش

 

 

ایلنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , ,