ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری با استناد به مواد ۱۳۶ و ۱۳۷ آیین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت:‌ احکامی که دولت به عنوان برنامه ششم تقدیم مجلس شورای اسلامی کرده معلوم نیست که آیا واقعا خود برنامه ششم است یا احکام برنامه ششم؟!

وی افزود: اگر این لایحه احکام برنامه ششم است که دیگر نیازی به تشکیل کمیسیون تلفیق نیست و باید خود کمیسیون‌های تخصصی آن را مورد رسیدگی قرار دهند، این موضوع واقعا برای ما جای سوال است. تقاضا دارم هیأت رئیسه به این مورد رسیدگی کند.

در ادامه علی مطهری نایب‌رئیس دوم مجلس در پاسخ به تذکر کواکبیان گفت: دولت متنی که ارائه کرده را تحت عنوان لایحه به مجلس داده است فلذا بررسی این لایحه نیازمند تشکیل کمیسیون تلفیق است.

وی افزود: امیدوارم هر چه زودتر این لایحه در مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد تا کار کشور روی زمین باقی نماند چرا که دولت باید بودجه ۹۶ را بر اساس قانون برنامه ششم تقدیم مجلس کند.

وی افزود: بهتر است خیلی ایرادات بنی‌اسرائیلی به لایحه برنامه ششم نگیرید چرا که در صورت تأخیر بر تصویب این لایحه،‌ دولت مجبور به ارائه بودجه ۹۶ در اسفندماه می‌شود و از آن طرف ما هم ناچار به تصویب بودجه چند دوازدهم می‌شویم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/DLJFOM

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,