ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – در مصاحبه اختصاصی با تیری هانری، کارشناس اسکای اسپورت، پل پوگبا می‌گوید پیوستن او و ژوزه مورینیو به یونایتد در زمان مناسبی اتفاق افتاده است و تاکید می‌کند جایگاه مربی پرتغالی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مربیان فوتبال، از دلایل اصلی این تصمیم بوده است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، پوگبا پس‌ازآنکه در سال ۲۰۱۲ یونایتد را ترک کرد، حالا با مبلغ ۸۹ میلیون پوند و به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا به این تیم بازگشته است. درحالی‌که اولین بازی او برای تیم می‌تواند جمعه‌شب و برابر ساوتهمپتون رقم بخورد، این بازیکن معتقد است در زمان مناسبی به این تیم بازگشته است.

او در مورد تأثیر ژوزه مورینیو بر تصمیمش این‌طور می‌گوید: “حضور او برایم مهم بود. مربی بزرگی مثل او را می‌بینید که قهرمانی‌های زیادی کسب کرده و حالا به اینجا آمده و می‌خواهد عناوین زیادی کسب کند. من چهار سال در ایتالیا بازی کردم. اگر او دو سال پیش به اینجا می‌آمد شاید من در یوونتوس می‌ماندم. احساس می‌کنم هم برای او و هم برای من زمان مناسبی بوده است.”

پوگبا که به خاطر محرومیت بازی اول تیمش برابر بورنموث را ازدست‌داده بود، می‌گوید برای بازی در تیم جدیدش مشتاق است. او معتقد است که ازلحاظ ذهنی و فیزیکی شرایط خوبی دارد و کارهای ترکیبی با توپ و بدون توپ در تمرینات خیلی خوب بوده‌اند. پوگبا ادامه می‌دهد: ” اوضاع خیلی خوب بوده است. من به اینجا آمدم و به‌سختی تلاش کردم. ازآنجاکه در بازی‌های قبل حضور نداشتم، ابتدا تمریناتم انفرادی بود. من باید می‌دویدم و البته تجربه‌اش را در یوونتوس داشتم. ازلحاظ فیزیکی و ذهنی احساس خوبی دارم. تمرینات خیلی خوب بوده است. تمرینات زیادی با توپ بوده که قبلاً تجربه‌اش را نداشتم. تمرینات عالی بوده است.”

پوگبا که در جریان یورو ۲۰۱۶ اکثراً در پست هافبک دفاعی به میدان رفته بود معتقد است علیرغم اینکه می‌تواند در آن پست ایفای نقش کند، ترجیح می‌دهد به دروازه حریف نزدیک‌تر باشد. او دراین‌باره گفت: “به نظرم پست هافبک سمت چپ بهترین پست برای من است. اگر سیستم ۳ هافبکه باشد من در سمت راست یا چپ می‌توانم بازی کنم. اما ترجیح می‌دهم در سمت چپ به کار گرفته شوم. من می‌توانم در پست هافبک دفاعی بازی کنم اما اگر کمی روبه‌جلوتر بازی کنم راحت‌تر خواهم بود.”

پوگبا می‌تواند جمعه‌شب و در دیدار برابر ساوتهمپتون برای اولین بار در اولدترافورد برای منچستریونایتد به میدان برود.

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,