ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسافر معترض در فرودگاه مشهد با مشت به شیشه کوبید

تاخیر شش ساعته چندین پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایرتور طی دیشب و امروز ۲۴ مهر در فرودگاه مشهد، فقدان اطلاع رسانی مناسب و پاسخگویی مسئولان این شرکت منجر به سردرگمی و عصبانیت مسافران شد.

  به گزارش  ایرنا ,سه پرواز این شرکت دیروز با تاخیرهای طولانی انجام شد و مسافران ساعتها در فرودگاه معطل و سرگردان شدند.

 

آخرین پرواز این شرکت دیشب قرار بود ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه به مقصد تهران انجام شود ولی مسافران با خبر لغو آن مواجه شدند.

 

عدم پاسخگویی مسئولان این شرکت به اعتراضات و پیگیریهای مسافران و تقاضای جایگزینی پرواز دیگر منجر به عصبانیت مردم شد و یکی از مسافران اقدام به شکستن شیشه ایستگاه شرکت ایرتور در فرودگاه مشهد کرد و از ناحیه دست آسیب دید.

 

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در این خصوص گفت: طی دیروز سه پرواز این شرکت با تاخیر زیاد انجام شد که از جمله آنها پرواز مشهد – اصفهان به شماره ۸۰۴۲ بود. این پرواز بر اساس برنامه باید ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه دیروز انجام می شد اما هواپیما ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه با تاخیر پنج ساعته از فرودگاه مشهد برخاست.

 

حسن جعفری افزود: پرواز مشهد – تهران شرکت ایرتور به شماره ۸۰۶۹ نیز که قرار بود ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه دیشب انجام شود با تاخیر حدود پنج ساعته در ساعت ۱:۲۳ دقیقه بامداد انجام شد.

 

وی ادامه داد: پرواز دیگر این شرکت هم به شماره ۸۰۷۱ به مقصد تهران باید ساعت ۲۲:۱۰ دقیقه دیشب انجام می شد ولی بدون اطلاع رسانی لازم ابطال شد و به همین دلیل مسافران که بر اساس زمان ثبت شده بر روی بلیتها در فرودگاه حاضر شدند سرگردان ماندند.

 

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: هواپیمای این سه پرواز از نوع MD هریک با حدود ۱۷۰ مسافر بود.

 

وی افزود: بعد از معطلی طولانی مدت مسافران یکی از آنان در حین عصبانیت شیشه های ایستگاه ایرتور را در فرودگاه مشهد شکست و به یکی از رایانه ها خسارت زد.

 

جعفری گفت: بخشی از مسافران بازگشتند اما بقیه مسافران با پرواز جایگزین ساعت ۴:۳۰ دقیقه صبح امروز به مقصد تهران عازم شدند.

 

وی افزود: خسارت وارده به ایستگاه شرکت ایرتور هم از مسافر عصبانی دریافت شد که حدود چهار میلیون ریال بود. 

 

منبع : بیتوته

مجله