ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه موقت یاسوج:

۰۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۴۷

موسوی اعظم امام جمعه موقت یاسوج

امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه هدف از طرح مشکلات توسط ائمه جمعه بهبود وضعیت است گفت: وزیر ارشاد اعلام کرده یک شهر را با ذره‌بین درنقشه پیدا کرد که انتظار چنین سخنی از وزیر نبودو مسئولان کشوری باید به نقاط محروم نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی صالح موسوی‌اعظم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج با اشاره به ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش مهم و بسزایی در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان علیه نظام و انقلاب با برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی دارد و یکی از نهادهای مهم، تاثیرگذار و باسابقه کشور است.

وی با اشاره به اینکه کمتر خانواده‌ای در استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور وجود دارد که جانباز، رزمنده، آزاده و یا شهید در آن نباشدابراز کرد: اقتدار، عظمت و سرافرازی کنونی نظام و انقلاب مرهون رشادت‌های مثال‎زدنی شهدا و رزمندگان در دوران ۸ سال دفاع مقدس است.

موسوی‌اعظم با بیان اینکه برخی از جانبازان تنها به دوران دفاع مقدس اکتفا نکردند بلکه پس از آن نیز رشادت‌هایی انجام می‌دهند عنوان کرد: رزمندگان مدافع حرم از جمله این عزایزان هستند که در استان کهگیلویه و بویراحمد ستار اورنگ در راه دفاع حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید

امام جمعه موقت یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سالرزو ارتحال آیت‌الله مشکینی را یادآور شد و گفت: این فقیه مجاهد خدمات ارزنده‌ای به نظام و انقلاب و حوزه‌های علمیه ارائه کرد.

موسوی اعظم با تاکید بر اینکه چنانچه ائمه جمعه شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد گاهی اوقات مطالبی را بیان می کنند برای اصلاح و بهبود وضعیت بوده و هیچ قصد و منظور دیگری ندارند تصریح کرد: امام جمعه بهمئی نقدی در زمینه فعالیت‌های فرهنگ و ارشاد داشته که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حرفی زد در حالی که انتظار چنین سخنی از وزیر ارشاد نمی‎رفت و مسئولان کشوری باید به نقاط محروم از جمله بهمئی نگاه ویژه‌تری داشته باشند.

وی سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت و افزود: این امام بزرگوار با تربیت بیش از ۴ هزار شاگرد نقش اساسی در ترویج احکام الهی و دین مبین اسلام داشت و باید سیره عملی اهل بیت(ع) از جمله امام صادق (ع) در زندگی شیعیان پیاده شود.

امام جمعه موقت یاسوج اظهار داشت: حقوق‌های نجومی و نامتعارف نوعی اجحاف در حق مردم و تضییع بیت المال بشمار می‌رود و از شیعیان اهل بیت و امام صادق(ع) چنین انتظاری نمی‎رفت.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال210 روز قبل