ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه قزوین:

۰۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۳۰

آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین

امام جمعه قزوین گفت: مسئولان استان باید موضوع زمین‌خواری هفت‌سنگان را روشن کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر قزوین که در مسجدالنبی برگزار شد، اظهار داشت: قرآن کریم تامین‌کننده کرامت انسان بوده و رزق معنوی افراد در آیات و روایات قرآن است. پاکی، پیروی از دستورات ولایت‌فقیه و مودت به اهل‌بیت(ع) از مصادیق‌ بصیرت‌افزایی و تقوا است چراکه با توجه‌ به آن‌ها غفلت و گمراهی در جامعه از بین خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه نافرجام بودن برجام برای همه مشخص است، گفت: خداوند در قرآن کریم در آیه ۱۱۸ سوره آل‌عمران بر عدم‌اعتماد به دشمنان اسلام تاکید کرده چراکه در صورت اعتماد، عواقب بسیاری در پی خواهد داشت. در آیات قرآن کریم به ۱۰ ویژگی بارز دشمنان اسلام اشاره شده که از جمله آن‌ها می‌توان به نیرنگ، بدعهدی، ظلم، کفر، دروغ و نفاق اشاره کرد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه موضوع برجام ثابت کرد ویژگی‌های مطرح شده در قرآن‌کریم جزء لاینفک دشمنان انقلاب و اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: امروز مدافعان برجام بیشتر از مخالفان آن، تلخی بدعهدی استکبار جهانی و آمریکا را چشیده‌اند این در حالی بوده که برجام را باید حربه و وسیله‌ای در دست دشمنان عنوان کرد که برای فتنه و نفوذ بکار برده می‌شود.

امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه دشمنان با استفاده از حربه برجام در انتخابات سال گذشته اقداماتی را انجام دادند، ادامه داد: خوشبختانه با هوشیاری ملت ایران، دشمنان در انتخابات سال گذشته در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر کشور بحرین ادامه داد: متاسفانه دشمنان برای شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته و فرهیخته بحرین شرایطی همچون شرایط امام خمینی(ره) ایجاده کرده‌اند که امیدواریم این شرایط به انقلاب مردم بحرین ختم شود.

عابدینی با بیان این مطلب که مسئولان استان باید موضوع زمین‌خواری هفت‌سنگان را روشن کنند، گفت: خوشبختانه با تذکر اینجانب در خطبه‌های هفته گذشته نماز جمعه مسئولان استان عاقلانه رفتار کرده و پیگیری در زمینه اراضی هفت‌سنگان را متوقف کردند اما توقف در پیگیری‌ها کافی نیست و این موضوع باید هرچه سریع‌تر روشن شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال209 روز قبل