ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

یکی از بازیگران برنامه «فیتیله» گفت: در حال حاضر پخش برنامه «فیتیله» هنوز مقداری بعید است. ولی برنامه ای را در دست تدارک داریم که ان شاالله اگر موضوع حامی مالی آن مشخص شود در حال انجام کارهای آن هستیم تا از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

علی فروتن از عوامل برنامه “فیتیله” پیرامون آخرین وضعیت این برنامه گفت: در حال حاضر پخش برنامه “فیتیله” هنوز مقداری بعید است. ولی برنامه ای را در دست تدارک داریم که ان شاءالله اگر موضوع حامی مالی آن مشخص شود در حال انجام کارهای آن هستیم تا از شبکه یک سیما به روی آنتن خواهد بیاید.

وی افزود: ولی این برنامه به این زودی ها از تلویزیون پخش نخواهد شد و حداقل ۲ الی ۳ ماه زمان خواهد برد تا برای پخش از شبکه اول سیما آماده شود. نکته دیگر اینکه هنوز برای این برنامه نام خاصی مشخص نشده است.

فروتن ادامه داد: این برنامه برای کودکان بوده و از نظر ساختار نیز خیلی نزدیک به برنامه “فیتیله” است ولی از این جهت با آن برنامه فرق دارد که اهم آن را بر روی نمایش قرار خواهیم داد. اما آن فضای قدیدمی برنامه “فیتیله” را در آن حفظ خواهیم کرد.

یکی از عوامل برنامه “فیتیله” خاطرنشان کرد: در این برنامه همانند سایر برنامه های گذشته ما، کودکان نیز فرصت حضور و شرکت خواهند داشت. همچنین بازیگران اصلی این برنامه نیز همان عموهای برنامه “فیتیله” خواهند بود.

وی اضافه کرد: در مورد برنامه “فیتیله” هم باید بگویم که یک جورهایی فیتیله برنامه را پایین کشیده اند. برخی از مسئولین متاسفانه مزد ۲۶ سال تلاش ما برای بچه ها را خیلی خوب ندادند و در حق ما کم لطفی کردند. البته ما همیشه به مردم دلگرم هستیم و آنها را پشت خود می دانیم.

فروتن در پایان گفت: ما اعتقاد نداریم که در برنامه توهینی به آذری زبان ها انجام نداده ایم و با این حال نیز از آنها عذرخواهی کردیم. البته چاقو دسته خود را نمی برد زیرا یکی از همکاران ما در این برنامه هم آذری زبان است و این موضوع دور از ذهن است که ما نسبت به همکار خود توهینی را انجام بدهیم.

نسیم آنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,