ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دهیار روستای سلطان آباد شیراز فراوانی سگ های ولگرد دراین روستای همسایه شیراز را معضلی برای مردم دانست و گفت : کودک پنج ساله افغان که سگ های ولگرد به طرز فجیعی به او حمله کرده بودند، جان خود را از دست داد .  

سعید فرمانی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه زمانی اتفاق افتاد که کودک پنج ساله برای بازی کردن از خانه خارج شد و در جلو منزل مسکونی مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفت.

دهیار روستای سلطان آباد شیراز با بیان اینکه روستاهای دیگر از جمله کِلِستان، تیون، بیدزرد و کودیان نیز با هجوم سگ ها روبرو هستند و ایمنی و امنیت مردم در خطر است گفت: مسئولان باید در این زمینه تدبیر بیشتری کنند و مشکلات ناشی از سگ های ولگرد را که گریبانگیر روستاییان شده، ببینند .

فرمانی با ابراز گله مندی از کسانی که نسبت به حقوق حیوانات و امحای سگ های ولگرد بزرگ نمایی می کنند اضافه کرد: وقتی خبرهایی مبنی براینکه توسط همین سگ های ولگرد اشخاصی جراحاتی متحمل شده اند در جامعه پخش می شود و موج امحای سگ ها آغاز می شود با مقاومت انجمن های حامی حیوانات روبرو می شویم .

دهیار روستای سلطان آباد به حمله سگی در روستای بیدزرد به بچه زیر ۱۰ سال در روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: سر و صورت این کودک خردسال صدمه دیده و به طرز فجیعی مجروح شده است .

فرمانی با بیان اینکه کودکان در روستای سلطان آباد بارها توسط چند سگ ولگرد تهدید شده و مورد هجوم قرار گرفته اند گفت : اخیرا این کودک پنج ساله به طرز فجیعی تکه پاره شد و درگذشت .

وی خواستار واکنش مسوولان شهری ، دامپزشکی ، دانشگاه علوم پزشکی ، محیط زیست و سایر مسئولان ذیربط برای کنترل سگ های ولگرد و مقابله با این پدیده مخل آسایش مردم شد .

روستای سلطان آباد در ۱۰ کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد .

 

ایرنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,