ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) آباده گفت: با رضایت خانواده شادروان فرشته منصوری ۲۲ ساله ساکن دهستان بیدک آباده که دچارمرگ مغزی شده بود، اعضای او به چهار بیمار نیازمند پیوند عضو اهدا شد.
مرگ فرشته، نجات بخش زندگی چهار انسان شد
 
محمودفتاحی،افزود:شادروان منصوری به دلیل ایست قلبی به بیمارستان امام خمینی (ره) آباده انتقال یافت و با تلاش تیم احیا، قلب او دو باره تپیدن آغاز کرد و پس از آن به بخش مراقبت های ویژه (ICU) انتقال داده شد اما در ادامه معالجه پزشکان موثر واقع نشد و پس از یک هفته مرگ مغزی او تایید شد.
وی ادامه داد: بنا به گفته خانواده شادروان فرشته منصوری، او در زمان حیات خود، نسبت به اهدای اعضایش پس از مرگ تاکید داشت و به همین سبب متعاقب درگذشت این جوان با رضایت خانواده او، تیم واحد پیوند اعضای بیمارستان نمازی شیراز به آباده عزیمت کرد و با عمل جراحی اعضای این مرحومه برای اهدا به منتظران در لیست پیوند جدا شد.
فتاحی ادامه داد: یک کلیه و پانکراس او به بیمار کلیوی ۴۲ ساله از شیراز، کلیه دیگر وی به فرد ۱۵ ساله ای از داراب، بخشی از کبد این جوان به کودک چهار ساله ای از اصفهان و بخش دیگر کبد به بیمار کبدی ۲۸ ساله از سنندج اهدا شد.
وی اظهار کرد: همچنین ۲ قرنیه زنده یاد منصوری به بیمارستان خلیلی شیراز و بخشی از پوست این شادروان به بیمارستان سوانح سوختگی امیر المومنین (ع) شیراز فرستاده شد تا به بیماران نیازمند اهدا شود. 
رویکرد

منبع : tabnakbato.ir

مجله