ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران پیش‌بینی نتیجه بازی این تیم مقابل کره جنوبی را غیرممکن دانست. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، عبدالصمد مرفاوی در واکنش به اینکه برخی معتقدند ملی‌پوشان فوتبال ایران کار راحتی مقابل کره دارند، گفت: هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد و ما کار راحتی مقابل کره نداریم. اعتقاد من این است که نتیجه بازی اصلاً قابل پیش‌بینی نیست، چون هر دو تیم نقاط مثبت خوبی دارند. با این حال ما میزبان هستیم و امیدوارم از این شرایط به بهترین شکل استفاده کنیم. اگر این بازی را ببریم درصد زیادی از راه صعود را طی کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیم ملی تدافعی بازی می‌کند، عنوان کرد: ساختار دفاعی تیم ملی واقعاً خوب است و در سه بازی هیچ گلی دریافت نکردیم که این بسیار ارزشمند  است. هر مربی سبک خاص خودش را دارد و کی‌روش هم چنین شیوه‌ای را پیاده می‌کند. امیدوارم در بازی با کره هم گل نخوریم و در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

دیدار ایران – کره جنوبی در هفته چهارم از مرحله نهایی مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا از ساعت ۱۸:۱۵ فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

۲۰۵۱

مجله