ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پلیس شهر میاندوآب در جست‌وجوی مرد موتورسواری است که اعضای خانواده‌ای را به گلوله بسته و باعث مرگ ۲ نفر از آنها شده است. این جنایت هولناک حدود ساعت ۱۳ در سه‌راهی میاندوآب، ملکان در آذربایجان غربی رخ داد.

در این حادثه ۲مرد که سوار بر یک موتورسیکلت به کمین خودروی پژو۴۰۵ نشسته بودند به محض دیدن این خودرو، آن را به رگبار بستند و از محل گریختند. سرنشینان خودرو ۴عضو یک خانواده بودند که در جریان این تیراندازی یکی از آنها در دم کشته شد و ۲نفر دیگر که هدف گلوله قرار گرفته و مجروح شده بودند، به بیمارستان منتقل شدند.

با این حال شدت جراحت دومین مجروح به حدی بود که او هم جانش را از دست داد اما پزشکان موفق شدند خطر مرگ را از سومین مجروح حادثه دور کنند. به‌دنبال این حادثه و در تحقیقات پلیس معلوم شد که تیراندازی بر سر اختلافات ملکی رخ داده است.

تحقیقات نشان می‌داد که خانواده مقتولان از چند سال قبل با خانواده دیگر بر سر ملک اختلاف داشتند و بارها با هم درگیر شده بودند. در جریان یکی از همین درگیری‌ها یکی از اعضای خانواده مقتولان توسط خانواده مقابل به قتل رسید و با شکایت آنها پلیس توانست عامل جنایت را دستگیر کند و این مرد راهی زندان شد.

با این حال اختلاف میان ۲خانواده تمامی نداشت و خانواده مقتول که یکی از عزیزانشان را از دست داده بودند تصمیم به انتقامجویی گرفتند. ۲نفر از آنها که می‌دانستند اعضای خانواده قاتل قرار است برای ملاقات مرد جنایتکار به زندان بروند، روز گذشته در مسیر بازگشت آنها کمین کردند و یکی از آنها با سلاحی که در دست داشت، خودروی آنها را به گلوله بست و پس از آن با همدستش پا به فرار گذاشت. با به‌دست آمدن این اطلاعات عامل جنایت شناسایی شد و با سرنخ‌های خوبی که از وی به‌دست آمد، پلیس امیدوار است به‌زودی او و همدستش را دستگیر کند. 

همشهری آنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,