ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مرد افغان، مظنون قتل پیرزن تنها

پرونده قتل زن سالخورده که قربانی سرقت شده بود، با دستگیری مردی افغان به عنوان مظنون اصلی جنایت وارد مرحله تازه‌ای شد.

 به گزارش جام‌جم، سیزدهم مرداد امسال جسد دست و پا بسته زنی ۷۳ ساله در خانه‌اش در خیابان دماوند، خیابان هاشمی کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد سه روز از مرگ او می‌گذرد و وسایل خانه به هم ریخته است.

 

به نظر می‌رسید قاتل یا قاتلان برای یافتن وسیله ارزشمند به آنجا آمده و زن صاحبخانه را از پای درآورده‌اند. یکی از کمدهای خانه پر از پول و طلا بود که قاتل موفق به بازکردن در آن نشده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که ماموران با گذشت دو ماه از این جنایت، ردپای جوانی افغان را به دست آوردندکه حوالی خانه مقتول دیده شده بود.

 

با شناسایی هویت او، جوان افغان به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که دیروز شناسایی و دستگیر شد.

 

متهم افغان با انتقال به شعبه ششم بازپرسی دادسرای امورجنایی تهران در بازجویی به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: متاهل هستم و دو فرزند دارم. برای کار به ایران می‌آمدم و بعد از مدتی به کشورم برمی‌گشتم. حدود چهار ماه قبل هم دوباره برای کار کردن به ایران آمدم. مدتی در اصفهان بودم و بعد به تهران آمدم و در ساختمان نیمه‌کاره‌ای مشغول کار شدم. من زن کشته شده را نمی‌شناسم.

 

با توجه به انکار متهم در قتل زن ایرانی، ماموران سرنخ‌هایی پیدا کردند که او در این جنایت نقش دارد. بنابراین متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

منبع : بیتوته

مجله