ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فردا در میدان فیض

۲۱ مهر ۱۳۹۵ – ۱۴:۵۷

تشییع شهید محمد رشیدی - فارس

مراسم تشییع پیکر مطهر ۳ تن از شهدای دوران دفاع مقدس به همراه تشییع یکی از شهدای مدافع حرم استان اصفهان فردا از میدان فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مراسم تشییع پیکر مطهر ۳ تن از شهدای تازه تفحص شده که پس از ۳۰ سال شناسایی و به آغوش خانواده خود بازگشتند روز پنجشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۱۵ از میدان فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان برگزار می‌شود.

مشخصات این شهدا به شرح زیر است:

شهید عبدالله قانع‌زاده، فرزند علی اکبر، متولد ۴۶، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید احمدرضا شریفیان، فرزند حسنعلی، متولد ۴۷، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

شهید غلامعلی رضایی کوجانی، فرزند حاج بابا، متولد ۳۰، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات محرم به شهادت رسید و پیکرش در قبرستان الرمادی ۱۵۱(عین خوش) کشف شد.

به گزارش تسنیم و براساس اعلام مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان پیکر مطهر شهید رضایی پس از تشییع در گلستان شهدای اصفهان تدفین و پیکر مطهر شهیدان شریفیان و قانع‌زاده برای خاکسپاری به شهرستان گز و برخوار منتقل می‌شود.

همچنین پیکر مطهر شهید علی ذراتی، فرزند رضا، متولد ۴۰ ، اعزامی از استان اصفهان (کاشان) که در عملیات والفجر ۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید ۱۴ مهرماه برای تشییع و تدفین به شهرستان کاشان منتقل شد.

هم‌زمان با برپایی مراسم تشییع این شهدای گرانقدر پیکر پاک یک تن از شهدای مدافع حرم شهید حمید خادمی از شهدای تیپ فاطمیون نیز تشییع شده و سپس برای دفن به شهر حبیب آباد شهرستان برخوار انتقال داده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال136 روز قبل