ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیر بیمارستان هفده شهریور آمل گفت: عمل جراحی پای بهادر مولایی وزنه بردار ملی پوش مازندرانی خوب پیش رفت و جای نگرانی ندارد.
شکرالله سالار عصر روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : عمل جرایی روی آرنج چپ مولایی انجام شد و پس از عمل جراحی هم به هوشیاری کامل رسیده است و مشکلی وجود ندارد.
مدیر بیمارستان: جراحی پای بهادر مولایی خوب بود و جای نگرانی نیست
وی ادامه داد : عمل جراحی پیش از ظهر امروز زیر نظر تیم مجرب بیمارستان به سرپرستی دکتر قاسمی انجام شد و استخوان رانش هم که دچار دررفتگی شده بود ، جا انداخته شد.
سالار خاطرنشان کرد : پزشکان احتمال می دادند سرش نیز ضربه خورده باشد که به همین خاطر او را به بخش مراقبت های ویژه منتقل کردند که با انجام آزمایش های مختلف اکنون مشخص شده است که در این ناحیه مشکلی نیست و جای نگرانی وجود ندارد.
مدیر بیمارستان هفده شهریور آمل یادآور شد : در پی تصادف بامداد روز پنجشنبه در جاده هراز آمل، اورژانس ۱۱۵ این شهرستان هشت بیمار تصادفی را به این بیمارستان منتقل کرد.
وی افزود : سه بیمار در ابتدا سرپایی درمان و پس از آن ترخیص شدند و یک نفر دیگر هم که ارتباط فامیلی با مولایی نداشت تحت نظر پزشکی قرار گرفت و مورد خاصی هم برای این فرد نبود.
او ادامه داد : خانواده مولایی شامل، پدر، بردار، پدربزرگ و خودش که خودرویشان پراید بود به شدت آسیب دیدند.
مدیر بیمارستان هفده شهریور آمل گفت : بهار مولایی از ناحیه پای چپ دچار در رفتگی استخوان، پارگی بازو و آسیب دیدگی کتف داشت ، پدر و برادر او از ناحیه سر و دست آسیب دیدگی جزیی داشتند و در بخش آرتوپدی بیمارستان بستری هستند، اما پدربزرگ بهادر به علت شدت جراحت فوت کرد.
بهادرمولایی وزنه بردار ملی پوش مازندرانی بامداد امروز هنگام بازگشت از آئین خداحافظی ملی پوشان وزنه بردار اعزامی به المپیک ۲۰۱۶ از تهران در کیلومتر ۲۰جاده هراز در منطقه ‘ کلرد’ آمل دچار سانحه شد.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,