ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر برنامه‌های مائورو ایکاردی مذاکرات با برخی باشگاه‌های بزرگ اروپایی را تأیید کرد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، وندا نارا، مدیر برنامه‌ها و همسر مائورو ایکاردی تأیید کرد که مذاکراتی با باشگاه‌های بزرگ اروپایی نظیر یوونتوس، رئال مادرید، پاریسن ژرمن و ناپولی برای به خدمت گرفتن این بازیکن داشته است. درحالی که اعلام شده قرارداد جدید این بازیکن به‌زودی رسمی می‌شود، از همسرش در مورد نقش او در زندگی حرفه‌ای این بازیکن پرسیده شده است. وی به خبرنگاران گفت:

نقش من؟ تمدید مدت قرارداد مائورو، افزایش میزان درآمد او و داشتن بزرگ‌ترین حق فسخ در ایتالیا. سال گذشته من نیمی از حق تصویری همسرم را به باشگاه اینتر فروختم و حالا ۵۰ درصد باقی‌مانده در اختیار ما است. حالا ما و باشگاه با هم کار می‌کنیم، به همین خاطر، هر کاری که می‌کنیم، باعث افزایش سود مالی باشگاه نیز خواهد بود.

او کتابی نوشته که روز دوشنبه رونمایی می‌شود؛ ” مائورو ایکاردی، همیشه رو به جلو: تاریخ پنهان من.” من با یوونتوس، رئال مادرید، ناپولی، اتلتیکو مادرید و پاریسن ژرمن که خواهان جذب همسرم بودند، ملاقات داشتم.

گفتنی است ایکاردی که کاپیتان اینتر نیز محسوب می‌شود، در تابستان مشتری‌های زیادی داشت اما درنهایت تصمیم گرفت در این باشگاه بماند و قراردادش را تمدید کند.

۱۴۰۵

مجله