ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عصرایران؛ محمد مهدی حیدرپور – دنیای امروز با اینترنت و شبکه های اجتماعی گره خورده است و روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با خانواده، دوستان، و همکاران از ایمیل و پیامک تا اپلیکیشن های پیام‌ رسان در اختیار ما قرار دارد. از این رو، بسیاری از مردم جهان با مخاطبان بسیاری در ارتباط هستند و ممکن است در مدیریت آنها با مشکل مواجه شوند.

مدیریت ساده تمامی مخاطبان با اپلیکیشن Drupe

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، دروپ (Drupe) یک اپلیکیشن اندرویدی مدیریت مخاطبان است که زیر یک سقف جمع کردن تمامی مخاطبان یک کاربر را هدف قرار داده است. دروپ نه تنها از طریق ایجاد شبکه اجتماعی یا عملکردهای گپ خود این کار را انجام می دهد بلکه استفاده از شبکه های اجتماعی که پیش‌تر عضو آنها شده اید را با کنار هم جمع کردن در یک مکان آسان‌تر می سازد.

مدیریت ساده تمامی مخاطبان با اپلیکیشن Drupe

اپلیکیشن دروپ تمامی مخاطبان موجود در یک فهرست را به همراه آرایه ای از اپلیکیشن های دیگر را نمایش می دهد. تنها کافی است مخاطب خود را انتخاب کرده و عملیات کشیدن و رها کردن آن روی گزینه مد نظر خود را انجام دهید تا نمایش اپلیکیشن پیش فرض توسط دروپ و امکان رسیدگی به تماس، ایمیل، پیامک و پیام های فوری به راحتی فراهم شود. افزون بر این، دروپ دارای یک شماره گیر، تاریخچه فعالیت های اخیر و مجموعه ای از ویژگی های دیگر است.

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه علم و فناوری به اینجا مراجعه کنید.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,