ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرکل درآمد حق بیمه تامین اجتماعی: بیمه‌شدگان از خدمات بیمه‌ای تامین اجتماعی می‌توانند "رایگان" استفاده کنند

 اخباراجتماعی ,خبرهای  اجتماعی , تامین اجتماعی

 مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تمامی بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین می‌توانند از خدمات بیمه‌ای این سازمان به صورت رایگان استفاده کنند گفت: سازمان تامین اجتماعی برای ارائه تسهیلات ویژه به بیمه شدگان با تمامی مراکز دولتی و دانشگاهی قراردادهایی را به امضاء رسانیده است.

به گزارش ایسنا، مهرداد قریب گفت: سازمان تامین اجتماعی همگام با دستگاه‌های دیگر و در راستای حمایت از حوزه کسب و کار، در ماه‌های اخیر اقدامات خوب و قابل قبولی را انجام داده است.

وی در ادامه به آیین نامه ماده ۱۳ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی کشور نیز اشاره کرد و در این باره گفت: این مصوبه که در بیست و دوم خرداد ۹۵ به تصویب هیات وزیران تصویب رسید و بیست و هفتم همان ماه به تمامی واحدها ابلاغ شد، برای جرایم بیمه‌ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی، میزان بخشودگی در نظر گرفته است.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مدیر کل در آمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی در بخش دیگر سخنانش به تسهیلات دیگر این سازمان پرداخت و با بیان اینکه تمامی بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین می‌توانند از خدمات بیمه‌ای این سازمان به صورت رایگان استفاده کنند تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی کشور برای ارائه تسهیلات ویژه به بیمه شدگان با تمامی مراکز دولتی و دانشگاهی قراردادهایی را به امضاء رسانیده است.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,