ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دیدار پرسپولیس و تراکتور هفته پنجم لیگ برتر

غلامرضا بهروان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد محل برگزاری دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر گفت:از مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی تشکر می کنم که پیگیر آماده شدن ورزشگاه یادگار امام هستند اما واقعیت این است که روند کار برای آماده سازی ورزشگاه راضی کننده به نظر نمی رسد. برخی از مصاحبه های منتشر شده خیلی امیدوار کننده به نظر نمی رسد.

پرسپولیس

 دیدار پرسپولیس و تراکتور هفته پنجم لیگ برتر

سیامک قلیچ خانی درباره این مطلب گفت:تراکتو رسازی میزبان بازی هفته پنجم است. بر این اساس ما در مورد محل این بازی تصمیم می گیریم. همچنین منتظر آماده شدن ورزشگاه یادگار امام هستیم تا در این ورزشگاه با پرسپولیس بازی کنیم.

وی ادامه داد:سازمان لیگ نمی تواند برنامه مسابقات خود را به تعویق بیندازد اگر ورزشگاه یادگار امام تا زمان دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی آماده نشود مجبوریم این بازی را در ورزشگاهی دیگر در تبریز برگزار کنیم امیدوارم مسئولان استانی برای برگزاری این مسابقه در تبریز همکاری لازم را داشته باشند زیرا در غیر اینصورت مجبوریم که بازی را در خارج از استان برگزار کنیم. حیف است که این مسابقه در خارج از تبریز برگزار شود و مردم خوب تبریز از برگزاری این مسابقه محروم شوند. 

محل برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تغییر میکند؟

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,