ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

  اخباراجتماعی,خبرهای  اجتماعی  ,محدودیت‌های ترافیکی

پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته جاری را اعلام کرد.

 به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس راهور ناجا، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۷/۱۹ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۹۵/۰۷/۲۴ از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

 

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک مانعی ندارد.

 

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۵/۰۷/۲۳ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۵/۰۷/۲۳ از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است.

 

در محور هراز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است.

 

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ های ۹۵/۰۷/۱۹ ، ۹۵/۰۷/۲۲ و ۹۵/۰۷/۲۳ ممنوع است.

 

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز های دوشنبه و جمعه مورخ های ۹۵/۰۷/۱۹ و ۹۵/۰۷/۲۳ از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع است.

 

تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۵/۰۷/۲۳ از تهران به قائم شهر و بالعکس ، ممنوع است.

 

در محور اردبیل – آستارا و بالعکس تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۷/۱۹ و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه و جمعه مورخ های ۹۵/۰۷/۲۰ و ۹۵/۰۷/۲۳ در محور فوق ممنوع است.

 

در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس تردد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۵/۰۷/۱۹ و همچنین از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه و جمعه مورخ های ۹۵/۰۷/۲۰ و ۹۵/۰۷/۲۳ در محور فوق ممنوع است.

 

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

 

در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است. 

 

منبع : بیتوته

مجله