ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت‌الله مجتهد شبستری در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۲۳

آیت الله شبستری

نماینده مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم مسلمان و دولت ایران باید در برابر محاکمه رهبر انقلابی بحرین موضع‌گیری مناسبی داشته باشند.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری نماینده مردم  آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان  در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم رهبر انقلابی بحرین و احتمال محاکمه وی در روزهای آینده، گفت: شیخ عیسی قاسم از رهبران انقلابی بحرین است که مردم این کشور  علاقه وافری به وی دارند.

وی ادامه داد: سلب تابعیت و  محاصره خانه وی نشان از مظلومیت این عالم بزرگوار و  ظلم فاحش آل خلیفه نسبت به این شخصیت بزرگ انقلابی است.

امام جمعه تبریز در خصوص وظیفه ملت و دولت جمهوری اسلامی در برابر محاکمه شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: از نظر دینی همه ما باید به دستور علی(ع) عمل کنیم که می‌فرماید:«کونوا للظالم خصماً و للمظلوم عوناً»، در مقابل ستمگر دشمنی کنید و یار و یاور مظلوم باشید.

وی تصریح کرد:  دولت ایران باید در مقابل ستمگریها و ظلمهای آل خلیفه موضع مناسبی را بگیرد ضمن آنکه در مجامع بین المللی این مسئله را مطرح و رسماً محکوم کند.

آیت‌الله مجتهد شبستری درباره پیامدهای محاکمه شیخ عیسی قاسم برای دولت بحرین گفت: مردم بحرین با وجود بی‌سلاحی در برابر ظلم آشکار آل خلیفه مقاومت می‌کنند و در روزهای اخیر کفن‌پوش دور خانه شیخ عیسی قاسم را گرفتند و از ایشان حفظ و حراست می‌کنند.

وی افزود: یقیناً استمرار این مقاومتها سبب متزلزل شدن پایه‌های حکومت آل خلیفه می‌شود اگرچه پشتیبان آنها خارجیها و آل سعود باشند، عواقب وخیمی متوجه رژیم آل خلیفه می‌شود.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال212 روز قبل