ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، عملیات آزادسازی منطقه «جزیره الخالدیه» در ۲۳ کیلومتری شرق الرمادی که آخرین پایگاه تروریست‌ها در این منطقه است، از روز گذشته (شنبه) با مشارکت ارتش و الحشدالشعبی عراق آغاز شده است.

سرتیپ «اسماعیل المحلاوی» فرمانده عملیات الانبار امروز (یکشنبه) در گفت‌و‌گو با خبرگزاری آناتولی درباره آخرین خبرها از این عملیات گفت: یگان‌هایی از ارتش و نیروهای امنیتی امروز از بخش شمالی منطقه وارد جزیره الخالدیه شده و مشغول عملیات شدند.

او با اعلام اینکه مرحله اول عملیات که محاصره کامل تروریست‌ها و بستن راههای ارتباطی و امدادی آن‌ها بود به پایان رسیده است؛ گفت: نیروهای ما توانستند حمله تروریست‌ها را در الخالدیه دفع کنند و یک خودروی انتحاری را نیز از مسیر دور منهدم کنند.

فرمانده عملیات الانبار افزود: مقاومت تروریست‌های داعش ضعیف است و آن‌ها به جز تک تیراندازها و خودروها و افراد انتحاری و خمپاره‌ها امکانات دیگری ندارند.

منطقه «جزیره الخالدیه» از سال ۲۰۰۳ و حمله آمریکا به عراق در تسلط تروریست‌های تکفیری است و نیروهای آمریکایی نیز در آن برهه موفق به پاکسازی این منطقه نشدند. این مطقه آخرین پایگاه تروریست‌ها در شرق الرمادی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ص

http://fna.ir/HN5NNA

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,