ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، در این جلسه مجید بلالی ضمن تشکر از مدیران سابق انتشارات سروش، در رابطه با سیاست های جدید این انتشارات گفت: یکی از اهداف و سیاست های جدید انتشارات سروش حضور قدرتمند در حوزه نشر کشور است. انتشارات سروش سعی دارد در عرصه نشر کتاب و مجلات و محتوای چند رسانه ای بسیار پویا و فعال ظاهر شود تا بتواند به جایگاه قبلی خود بازگردد.

وی افزود: انتشارات سروش همچنان درحال حرکت است و فلسفه وجودی آن آسیب نخواهد دید اما امیدواریم با برنامه ریزی و مدیریت سازنده حرکت این انتشارات شتاب بیشتری به خود بگیرد و به عنوان رسانه مکتوب صدا و سیما بتواند با قدرت و برنامه ریزی شده در صنعت نشر کشور نقش ایفا کند.

بلالی همچنین بازنگری در سیاست های تولید آثار این انتشارات را از اولویت های مدیریت خود دانست و از همه فرهیختگان و اندیشمندان دعوت کردند تا در این مسیر با سروش همکاری نمایند.

در ابتدای این جلسه معارفه اعضای هیئت مدیره جدید توسط رضایی رئیس امور مجامع شرکت های صدا و سیما صورت گرفت و  از هیئت مدیره مدیر عامل سابق جناب آقای رستم وندی تشکر و قدردانی شد.

به گزارش فارس، پیش از این تقی رستم‌وندی مدیرعامل سروش شده بود که در تاریخ دهم خرداد سالجاری با حکم وزیرکشور به عنوان به عنوان قائم‌مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب شد.

انتهای پیام/و

http://fna.ir/KW5VAR

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,