ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مجمع عمومی عادی سالیانه مؤسسه اعتباری ملل(عسکریه) برای بررسی صورت مجمع عمومی مؤسسه اعتباری ملل برگزار شد/ تقسیم سود 255 ریالی به ازای هر سهمهای مالی و ترازنامه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ روز پنجشنبه ۳۱ تیر در محل هتل همای تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه اعتباری ملل(عسکریه)؛ مجمع عمومی عادی سالیانه این مؤسسه برای بررسی صورت‌های مالی و ترازنامه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ روز پنجشنبه ۳۱تیر۱۳۹۵ با حضور حدود ۹۰درصد سهام داران مؤسسه اعتباری ملل(عسکریه) و یا نمایندگان قانونی آنها در محل هتل همای تهران برگزار شد.

سهامداران مؤسسه اعتباری ملل(عسکریه) در جریان برگزاری مجمع عمومی عادی ضمن استماع گزارش هیات مدیره و مدیر عامل؛ تقسیم سود نقدی ۲۵۵ریالی را به ازای هر سهم این مؤسسه تصویب کردند.

در این جلسه که حجت الاسلام سیدامین جوادی ریاست آن را بر عهده داشت، فرزاد طحان نظیف و حسن واقعی به عنوان ناظران، مهدی ابهری به عنوان منشی و سرکار خانم میرآقایی به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در ترکیب هیات رئیسه مجمع حضور داشتند.

حجت الاسلام سید امین جوادی مدیر عامل مؤسسه اعتباری عسکریه با ایراد سخنانی نمایی کلی از برنامه¬های آتی مؤسسه و شرکت های وابسته را برای اعضای مجمع عمومی و سهامداران شرح داد. محمدرضا مروجی نیز به عنوان رئیس هیات مدیره بعد از قرائت گزارش هیئت مدیره به تشریح وضعیت عملکرد سال ۹۴ این مؤسسه به مجمع صاحبان سهام پرداخت.

مجمع عمومی مؤسسه اعتباری ملل برگزار شد/ تقسیم سود 255 ریالی به ازای هر سهم

مجمع عمومی مؤسسه اعتباری ملل برگزار شد/ تقسیم سود 255 ریالی به ازای هر سهم

همچنین مجید کشور پژوه بازرس و نماینده حسابرس قانونی؛ گزارش حسابرسی سال ۹۴ این مؤسسه را قرائت و مدیران موسسه درباره بندهایی از گزارش توضیحاتی را به اعضای مجمع و سهامداران حاضر ارائه کردند.

در این مجمع انتخاب بازرسین موسسه نیز انجام شد که مؤسسه حساب ارقام نگر آریا به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی رهیافت به عنوان بازرس علی البدل مؤسسه با رای مجمع انتخاب شدند.

در ضمن دو روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی انتخاب شدند.

مجمع عمومی مؤسسه اعتباری ملل برگزار شد/ تقسیم سود 255 ریالی به ازای هر سهم

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,