ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه قزوین:

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۳۶

آیت الله عابدینی امام جمعه قزوین

امام جمعه قزوین گفت: یکی از پیامدهای برجام قراردادهای مشکوک نفتی است که ضربه بزرگی به اقتصاد کشور زده و آسیب‌های جدی در پی خواهد داشت که از نمایندگان مجلس رسیدگی سریع این موضوع را خواستاریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قزوین اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از جمله فرایض الهی بوده که نیازمند توجه ویژه بوده تا در تحقق و نهادینه کردن این امر در جامعه اقدامات جدی انجام شود.

وی بیان کرد: مردم باید همواره در مسیر قرآن کریم و اهل‌بیت(ع) حرکت کرده و سیره و شیوه زندگی آنها را الگوی خود قرار دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) تصریح کرد: زندگی اهل بیت(ع) باید الگوی جوانان امروزی قرار گرفته و با مهریه سبک، احترام همسران به یکدیگر و زندگی ساده در مسیر بزرگان و پیشوایان گام بردارند.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: متاسفانه پیامدهای برجام هم‌چنان ادامه داشته و در این مسیر آسیب‌های بیشتری خواهیم دید چرا که دشمنی مستکبران هیچ‌گاه تمام نخواهد شد.

عابدینی ادامه داد: افرادی که برای به ثمر رسیدن برجام تلاش کرده و وعده دادند امروز اظهار پشیمانی و ندامت می‌کنند و شرمنده ملت ایران شده‌اند در حالی که پیش از این تذکرات لازم را شنیده بودند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از پیامدهای برجام قراردادهای مشکوک نفتی بوده که ضربه بزرگی به اقتصاد کشور زده است و آسیب‌های جدی در پی‌خواهد داشت که نمایندگان مجلس رسیدگی سریع این موضوع را خواستاریم.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال176 روز قبل