ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده مردم تبریز در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۴۵

احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با استفاده از اختیارات قانونی خود در برابر «FATF» می‌ایستد و اجازه اجرای آن را نخواهد داد.

احمد علیرضا‌ بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، با اشاره به تلاش دولت برای اجرای FATF اظهار داشت: قبلاً از بیرون مرزها تحریم می‌شدیم ولی امروز با FATF از داخل تحریم شویم؛ قطعاً مجلس شورای اسلامی با استفاده از اختیارات قانونی خود در برابر آن می‌ایستد و برای دفاع از منافع ملی اجازه اجرای آن را نمی‌دهد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را روی پای خود ایستادن می‌دانند، گفت: نباید چشم امید به خارج داشته باشیم، ما به اقتصادی بدون نفت و متکی بر تولید ملی نیازمندیم.

وی با انتقاد از اینکه دولت چه اقدام و اتفاقی تاکنون در بهبود وضعیت تولید ملی و اجرای اقتصاد مقاومتی انجام داده است، تأکید کرد: آیا اکنون هرکسی پولی دارد به‌سمت تولید و سرمایه‌گذاری می‌رود؟ غیرممکن است در این بازار سرمایه‌گذار وارد شود چراکه با این شرایطی که دولت پدید آورده، سرمایه‌گذار با اندکی مطالعه، ضرر خود را قطعی می‌داند.

بیگی با تذکر اینکه دولت باید با سیاست‌های پولی و مالی تولید را رونق دهد نه اینکه افزایش مالیات و عوارض وغیره را بر مردم و تولیدکننده تحمیل کند، خاطرنشان کرد: نباید محصول ایرانی با این اقدامات قابلیت رقابت را در بازار داخلی و خارجی از دست بدهد، با چنین شرایطی طبیعی است که مردم سراغ جنس ارزان‌تر خارجی بروند و این یک اشتباه بزرگ دولت است.

وی با تأکید بر اینکه این اقتصاد را باید دولت به حرکت در آورد و هزینه تولید را کاهش دهد، تصریح کرد: دولت هزینه اداره خود را با برخی اقدامات بر دوش ملت گذاشته است، امروزه نه‌تنها برای جوان پولی نداده که ازدواج کند، اشتغال داشته باشد، سقفی بالای سر خود ببیند، بلکه هیچ کاری نکرده و بیت المال را برای حقوق‌های نجومی هزینه کرده‌ است. هرکس از هر دولت و جریانی حقوق را دریافت کرده باید محاکمه شود و به بیت المال برگرداند، نه اینکه آنها را ذخایر نظام بدانیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با ابراز "عزت ما از جایی دیگر است ولی برخی متوجه نمی‌شوند"، گفت: برخی فکر می‌کنند با مذاکره امنیت کشور تأمین شده و با آن سایه جنگ از سر کشور برداشته شده است، حال آنکه ثبات سیاسی و امنیتی ایران نه به‌خاطر مذاکرات بلکه به‌خاطر قدرت ملت ایران است که پشتوانه آن ولایت فقیه، شهدا و امام‌شان است، ما پشتیبان رهبر و ثمره انقلاب که ولایت فقیه است هستیم و این موضوع را با مقایسه امنیت کشورهای منطقه با ایران می‌توانیم درک کنیم.

بیگی با اشاره به اینکه انقلابی‌گری راه نجات ملت ایران است و چشم‌داشت به شیطان بزرگ برای سهم گرفتن موفق نیست، تأکید کرد: ما از مکتب امام حسین(ع) درس گرفته‌ایم و نتیجه آن را در دفاع مقدس، فناوری هسته‌ای و غیره دیده‌ایم  و ایمان داریم، نباید به آمریکا و امثال آن چشم امید داشت بلکه باید در داخل خود را تقویت کنیم.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال169 روز قبل