ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مجری مراسم گلدن گلوب 2017 انتخاب شد

جیمی فالن به عنوان مجری مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ برگزیده شد.فالن از فوریه ۲۰۱۴ به این سو برنامه «امشب با اجرای جیمی فالن» را اجرا می‌کند که امسال برای دریافت دو جایزه امی نامزد شده است. او سابقه اجرای مراسم جوایز امی پرایم‌تایم در سال ۲۰۱۰ را نیز در کارنامه دارد.

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۸ ژانویه سال ۲۰۱۷ در بورلی‌هیلتون برگزار خواهد شد. مراسم سه ساعته جوایز گلدن گلوب به عنوان آغازی بر فصل جوایز سینمایی در نظر گرفته می‌شود.

 
مجری مراسم گلدن گلوب 2017 انتخاب شد
رابرت گرینبلت از مدیران شبکه ان‌بی‌سی گفت: «باعث خرسندی ماست که جیمی فالن را به عنوان مجری هفتاد و چهارمین دوره مراسم گلدن‌گلوب انتخاب کنیم. گلدن‌گلوب غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین و مهارنشدنی‌ترین برنامه جوایز در تلویزیون است، و استعداد درخشان جیمی فالن او را به انتخاب ایده‌آل برای ارتقای حس شادی موجود در برنامه تبدیل می‌کند.»

لورنزو سوریا رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود گفت: «جیمی‌ فالن مجری پویا و فوق‌العاده‌ با استعدادی است و چیزی بیش از حضور او در نقش مجری گلدن‌گلوب ۲۰۱۷ نمی‌توانست باعث هیجان ما شود.»

نامزدهای جایزه گلدن‌گلوب دوشنبه ۱۲ دسامبر معرفی می‌شوند. برندگان جوایز با رای اعضای انجمن رسانه‌های خارجی هالیوود انتخاب خواهند شد.

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب در بیش از ۲۳۶ کشور دیده می‌شود و یکی از معدود مراسمی است که همزمان به تولیدات تلویزیونی و سینمایی می‌پردازد.

 
خبرآنلاین

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,