ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نوزادی اندازه کف دست

تولد نوزاد یکی از باشکوه ترین لحظات برای پدر و مادر است . پدر و مادری که بعد از ۹ ماه انتظار بی صبرانه منتظر دیدن فرزندشان هستند . اما گاهی این لحظه شیرین به یک شگفتی تبدیل میشود که حکمت آن را خداوند میداند . در دنیای پیرامون ما اتفاقات و لحظات عجیب و باور نکردنی وجود دارد که شاید در آنها رازهای بزرگی نهفته باشد و درک آن برای تک تکمان سخت باشد رازهایی در خلقت موجوداتی که نمیدانیم چگونه و چطور خلق می شوند.

نوزادی به اندازه یک کف دست در چین متولد شد. این نوزاد در بیمارستان فودان شهر شانگهای چین به دنیا آمد و پزشکان تلاش زیادی برای نجات جان او کردند. قد این نوزاد ۲۶ سانتیمتر است و تنها ۴۱۳ گرم وزن دارد.

نوزاد

نوزادی به اندازه یک کف دست در چین متولد شد

این نوزاد توانسته از مرحله خطر که ممکن بود در ۱۰۰ ساعت اول پس از تولد برای او پیش می آمد، پشت سر بگذارد. او باید بیش از ۳ ماه در فضای شیشه ای بماند تا مرحله خطر را کاملاً پشت سر بگذارد. مادر این نوزاد یک زن ۲۳ ساله است که بعد از ۲۳ هفته و ۴ روز از آغاز بارداری، یک دختر و پسر دوقلو بدنیا آورد. نوزاد پسر چند ساعت پس از تولد فوت کرد.

در سال ۲۰۰۴ نیز نوزاد دختری در شهر شیکاگوی آمریکا متولد شد که در هنگام تولد ۲۴۴ گرم وزن داشت. البته این نوزاد به همراه نوزاد دیگری که دوقلوی او بوده، متولد شده بود.

متولد شدن نوزادی به اندازه کف دست در چین + عکس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,