ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خانم «هند الفایز» نماینده پارلمان اردن در اظهار نظری گفته است که حمله برخی از شخصیت‎های عربی به گروه‎های مقاومت در لبنان و فلسطین، نتیجه پوچی و شکست درونی است که به آن، در منطقه رسیده‌اند.

الفایز در گفتگوی خود با وبگاه خبری «العرب پست» افزود که محکومیت مقاومت از سوی این شخصیت ها و نظام‎های حاکم  بعد از آنکه نقششان را در حمایت از منطقه از دست دادند، به وظیفه اصلی تبدیل شده است.
وی تاکید کرد که انگ "تروریستی" که برخی افراد، مقاومت عربی را به آن متهم می‎کنند، حقیقت وجودی همان‎هایی است که در حمایت از ملت هایشان ناکام مانده‎اند.
خانم "الفایز" همچنین اشاره کرد که آن‎هایی که مقاومت را هدف حملات خود قرار می‎دهند، ترجیح داده‎اند که به حساب پایمال شدن کرامت، عزت و شرف ملت‎هایشان به حامیان نقشه اسرائیلی-آمریکایی در منطقه مبدل شوند.
وی همچنین بیان داشت که پیروزی جنگ ۳۳ روزه مقاومت لبنان، به یک سیلی محکم و جاودانه به صورت رژیم صهیونیستی و همه‎ی همپیمان‎هایش در منطقه بدل شده و ثابت کرده که اراده ملت ها و تکیه کردن بر آن‎ها، یک دستاورد حقیقی است.
الفایز همچنین افزود که مقاومت در لبنان بعنوان نمونه، باعث افتخار در میان امت مسلمان است و متهم نمودن آن به تروریست یک لکه ننگ در تاریخ ملت‎های عربی  و اسلامی است.
این نماینده پارلمان اردن تاکید کرد که سلاح مقاومت در لبنان پاک و مقدس است و شایسته است ملت‎های عربی و اسلامی از آن حمایت کنند.
خانم الفایز همچنین نسبت به وجود یک نقشه منسجم برای از بین بردن سازمان مقاومت در منطقه و عادی‎سازی روابط با صهیونیست ها و تبلیغ برای رژیم اشغالگر قدس هشدار داد و سفر برخی از مسؤلان عربی به بهانه نماز و زیارت مسجد الاقصی بدون تبیین مواضع جدی در حمایت از قدس را در راستای تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دانست.
وی اظهار داشت که این روزها گناه مقاومت اسلامی این است که به تنها حامی و مدافع از حقوق ملت‎های مسلمان و جهت تحقق آرمان های عادلانه آن‎ها مبدل شده است؛ به همین دلیل، مقاومت مورد خشم و حملات این نظام های دیکتاتور واقع شده است.
این فعال حقوق بشری در ادامه صحبت خود به این موضوع اشاره کرد که نظام های عربی هم اکنون تلاش می‎کنند نگاه ملت‎هایشان را منحرف کنند و با تبرئه کردن دست های اشغالگر اسرائیل و آمریکا، ایران را که حامی مقاومتی معرفی کنند که به حمایت از تروریسم متهم است و این برای تفکر و عقلانیت بسیار مأیوس کننده است.
این نماینده پارلمان اردن در پایان تاکید کرد که آنچه امروز سوریه شاهد دشمنی منطقه ای و بین‎المللی با خود است، در ادامه همان سیاست منحرف کردن افکار و انظار عمومی از دشمنی و جنایت اسرائیلی‎هاست و در این راه، برخی افراد و نظام ها به دنبال تحسین چهره اشغالگر اسرائیل و بهبود و عادی سازی روابط با آن هستند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/1QHQ55

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,