ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسئولان دولتی پیگیر مشکلات مردم باشند

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – ۰۱:۴۶

مصطفی شیرزادی

امام جمعه شهرستان مریوان گفت: درخواست و مطالبات مردم شهرستان مریوان در اعتراض به وضعیت اسف بار جاده‌های مواصلاتی مریوان – سنندج به‌جا بوده و از مسئولان انتظار داریم پیگیر مسائل مربوطه باشند.

ماموستا مصطفی شیرزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مریوان با اشاره به تجمع‌های اخیر اعتراضی مردم شهرستان مریوان اظهار داشت: درخواست و مطالبات مردم شهرستان مریوان در اعتراض به وضعیت اسف‌بار جاده‌های مواصلاتی مریوان – سنندج به‌جا بوده و از مسئولان دولتی انتظار داریم پیگیر مسائل مربوطه باشند.

وی گفت: بر هر فرد مسلمانی واجب است که با هرشیوه ممکن از جمله با زبان، استفاده از قلم و یا عمل برای توسعه امنیت و آسایش قدم بردارد و تلاش کند.

امام جمعه شهرستان مریوان تصریح کرد: هرگونه ایجاد ناامنی که با زبان، رفتار و کردار ما به وجود آید نوعی کفر بوده و خداوند متعال جزای آن را از ما می‌گیرد و حتی اگر یک ذره هم باشد مدیون می‌شویم و ایجاد تجمع‌های غیرقانونی از سوی برخی از افراد ناشناخته گناهی بسیار بزرگ و نابخشودنی است چرا که باعث ایجاد ناامنی و ترویج خشونت‌هایی می‌شود که در آن مردم ضرر می‌کنند.

وی کم‌کاری در ایجاد امنیت و آسایش را گناهی بسیار بزرگ و نابخشودنی عنوان کرد و گفت: بر ما واجب است که در انجام رفتارهای خود نظم داشته باشیم و باید کاری کنیم که به این امنیت کنونی نظم داده و آن را حفظ کنیم.

ماموستا شیرزادی افزود: بر طبق آئین و قوانین دین مبین اسلام هرکسی که ضرر زدن به مردم مسلمان و امت‌های دیگر را نیز گناه نداند کافر می‌شود و اگر کناه بداند و مرتکب آن شود گناهی کبیره و نابشخودنی است.

وی اظهار کرد: اگر زمانی مردم از زبان ، دست و اعمال و رفتار ما متضرر نشوند ما می‌توانیم مدعی باشیم که قوانین دین مبین اسلام را به خوبی یاد گرفته‌ایم و مسلمان واقعی هستیم بنابراین از تمامی افرادی که باعث ایجاد ناامنی در بین مردم می‌شوند درخواست داریم که در رفتارشان بازنگری داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال107 روز قبل