ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – اسطوره فوتبال آرژانتین طی مصاحبه ای اعلام کرده است که حاضر است هدایت تیم ملی کشورش را بدون دریافت هیچ دستمزدی به عهده بگیرد.

به گزارش وب سایت نود، دیگو مارادونا که از بازگشت به عرصه فوتبال به ویژه مربیگری تیم ملی کشورش بسیار ناامید است، آرزو دارد تا برای دومین بار به عنوان مربی تیم ملی کشورش انتخاب شده و برای ترغیب مسئولان اتحادیه فوتبال آرژانتین گفت حاضر است بدون دریافت هیچ دستمزدی، در این تیم کار کند.

مارادونا 55 ساله بین سال های 2008 تا 2010 هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده داشت اما پس از شکست 4 بر صفر برابر آلمان غربی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2010، از کار برکنار شد. وی پس از تیم ملی در سال 2011 هدایت تیم الوصل امارات را بر عهده گرفت و تا یک سال در این تیم مربیگری کرد. وی از سال 2012 تا کنون در هیچ تیمی فعالیت نداشته است.

از سوی دیگر، تیم ملی آرژانتین که در رقابت های کوپا آمریکا که ماه گذشته در آمریکا برگزار شد، پس از شکست برابر شیلی در فینال، به مقام نایب قهرمانی دست یافت و همین مسئله استعفای خراردو مارتینو سرمربی این تیم را به دنبال داشت؛ پس از استعفای مارتینو، مسئولان اتحادیه فوتبال آرژانتین به دنبال یافتن گزینه ای مناسب برای هدایت تیم ملی هستند که تا کنون هیچ فردی را به این سمت انتخاب نکرده اند.

دیگو مارادونا که به عنوان کاپیتان آرژانتین در سال 1986 به عنوان قهرمانی جهان دست یافت، بسیار امیدوار است که بار دیگر هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده گیرد.

مارادونا در گفتگو با فاکس اسپورت گفت: دیگو سیمئونه شخصاً به من گفت که علاقه ای به این کار ندارد و دلیل آن را هم مسائل مالی عنوان کرد. اما پول برای من خیلی مهم نیست، حاضرم به طور مجانی مربیگری تیم ملی را بپذیرم. خیلی از مردم تصور می کنند که من مربی گرانقیمتی هستم، مثل مورینیو یا آنچلوتی یا سیمئونه. اما می خواهم به همه آنها بگویم که من هیچ پولی از تیم ملی دریافت نخواهم کرد. من در شرایطی هستم که کم کم دارم از دنیای فوتبال، مربیگری و کار با بازیکنان بیشتر دور می شوم و نمی خواهم چنین اتفاقی برایم بیفتد. اگر آرزوی کار در تیم ملی برایم برآورده شود، حاضرم بهای آن را با کار کردن مجانی در تیم ملی بپردازم.

 

2081

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,