ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وزیر اطلاعات در شورای اداری لرستان:

۰۶ مهر ۱۳۹۵ – ۲۰:۰۳

علوی / وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: حفظ وحدت جامعه و نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی فقیه یک امتحان الهی است و مادامی که قدردان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی‌تواند به کشور آسیب برساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمود علوی در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره به جایگاه بسیار مهم ولی فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: نشانه ولایتمداری در این است که افراد در هر شرایطی به فرمایشات رهبری عمل کنند.

وی با تأکید بر ضرورت تبعیت از فرامین رهبری افزود: رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) بر جلوگیری از دوقطبی شدن جامعه تأکید داشته‌اند که این مهم به‌منظور حفظ وحدت جامعه و نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی فقیه، یک امتحان الهی است و مادامی که قدردان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی‌تواند به کشور آسیب برساند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه نزاع جامعه را زمین‌گیر می‌کند و سبب شکستن ابهت می‌شود، عنوان کرد: امروز محور وحدت امت اسلامی رهبری است.

وی اضافه کرد: به‌تعبیر رهبری معظم امنیت بی‌بدیل کشور نتیجه وحدت، همدلی و هم‌افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، بسیج، دستگاه قضایی و دستگاه‌های سیاسی کشور است.

علوی تصریح کرد: باید پاسخ عداوت برخی افراد با رفتارهای دوستانه داده‌ شده و جامعه، به‌ویژه مسئولان روابط محبت‌آمیز با یکدیگر داشته باشند.

وی  با توجه به آیات و احادیث مختلف در ارتباط با ضرورت رفتار محبت‌آمیز و خدمت به مردم گفت: در شرایط کنونی، ارزش مسئولیت به گره‌گشایی از کار مردم است بنابراین مدیران باید زمینه را برای تقویت نظام و امیدواری مردم فراهم کنند.

وزیر اطلاعات اظهارداشت: حرکت و خدمت باید در چارچوب اسلام باشد و از تعرض به حقوق مردم ازجمله مال، آبرو و ناموس جلوگیری شود.

وی با ابراز اینکه کشور جمهوری اسلامی با مدیریت جهادی، بسیجی و حزب‌اللهی پیش رفته است، افزود: مدیریت حساب‌شده، بی‌ادعا و فداکارانه کشور را می‌سازد.

علوی به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: این دوران، یادآور امام(ره)، شهدا و حماسه‌آفرینان سلحشور جنگ تحمیلی است و دفاع مقدس ریشه در عقل، عشق و ایمان حماسه‌آفرینان دارد.

وی  بیان کرد: قوم لر نیز در دفاع مقدس حماسه‌ها آفریده و جان‌فشانی‌های فراوان در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته‌ است.

وزیر اطلاعات امنیت حاکم بر استان لرستان را در حد مناسب و مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این مهم به‌دلیل همدلی میان مسئولان استان ایجاد شده است و امروز امور استان روبه‌راه است و نبض کار در لرستان به‌خوبی می‌تپد.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال152 روز قبل