ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حکایت عاشقی جرارد پیکه و شکیرا

شکیرا و جرارد پیکه یکی از معروف ترین زوج های روی کره زمین هستند. بسیاری از ما آهنگ واکا واکا که در طول مسابقات فوتبال جام جهانی سال ۲۰۱۰ در آفریقا پخش می شد، را به یاد داریم. این آهنگ رسمی مسابقات بود و توسط شکیرا نوشته و اجرا شده بود.

جرارد پیکه هم در قسمتی از این ویدئو بود. شما می توانید او را در دقیقه ۱:۱۰ از این ویدئو ببینید. شکیرا و پیکه همدیگر را در طول ضبط این ویدئو دیدند و عاشق یکدیگر شدند. این زوج در ماه مارچ سال ۲۰۱۱ رابطه خود را علنی کردند و تائیدیه را درمورد رابطه شان در توییتر و فیس بوک منتشر کردند. پیکه عکسی از خودشان را در توییتر به اشتراک گذاشت .

جرارد پیکه و شکیرا شش سال است که زوج مشهوری را تشکیل داده اند. مدافع بارسا در مصاحبه اخیرش با یک شبکه اسپانیایی برای اولین بار داستان آشنایی اش با خواننده مشهور کلمبیایی را بازگو کرد و گفت:«اولین بار شکیرا را هنگام ضبط کلیپ "واکا واکا"، (ترانه رسمی جام جهانی ۲۰۱۰) در مادرید دیدم.

جرارد پیکه و شکیرا

جرارد پیکه و همسرش شکیرا

من از او شماره تلفنش را خواستم. او قبل از تیم ما به آفریقای جنوبی رفته بود تا برای مراسم افتتاحیه آماده شود. به او پیامکی فرستادم و وضعیت هوای آنجا را پرسیدم، چون ما قرار بود چند روز دیرتر برسیم. معمولا وقتی چنین سوال احمقانه ای می پرسید، منتظر جوابی کوتاه مثل «هوا سرد است، لباس گرم بردار» باشید. ولی او پاراگرافی طولانی با جزئیات زیادی درباره تغییرات آب و هوا در طول روز نوشت.

با خودم گفتم که این طبیعی نیست. این نشان می داد که او نسبت به من بی تفاوت نیست. ما در جریان جام جهانی پیام هایی رد و بدل می کردیم، ولی تنها فرصت دیدن دوباره اش این بود که به فینال برسیم، چون او در مراسم اختتامیه هم حضور داشت. به او گفتم که اگر برای دیدن دوباره اش لازم باشد به فینال برسم، این کار را خواهم کرد.»

اسپانیا به فینال رسید و با شکست هلند به قهرمان جهان شد. پیکه می گوید:«بعد از فینال او را برای دومین بار دیدم.» ادامه داستان را همه می دانند.

ماجرای جالب خواستگاری جرارد پیکه با شکیرا

منبع : namnak.com

مجله