ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم کلوپ با ارائه یک نمایش دیدنی موفق شد در لندن بارسا را با نتیجه عجیب و پرگل ۴-۰ شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود، شنبه شب تیم های لیورپول و بارسلونا در اینترنشنال چمپیونز کاپ ۲۰۱۶، در آخرین بازی خود در این تورنمنت در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند.

ترکیب دو تیم برای این بازی به شرح زیر بود:

لیورپول:

 مینیوله؛ کلاین، لاورن، کلاوان، میلنر – جان، وینالدوم، لالانا – مانه، کوتینیو، فیرمینو

بارسلونا:

تر اشتگن؛ ویدال، متیو، ماسکرانو، کامارا – بوسکتس، دنیس سوارز، آردا – مسی، لوئیز سوارز، مونیر الحدادی

نیمه اول بارسلونا بیشتر توپ و میدان در اختیار داشت ولی این لیورپول بود که به گل برتری دست یافت، توپ ربایی لالانا با فرار این بازیکن همراه شد و سپس توپ به مانه مهاجم تازه وارد قرمزها رسید و ضربه تمام کننده او دروازه تراشتگن را باز کرد تا لیورپول در دقیقه ۱۵ یک بر صفر از حریف جلو بیفتد.

بعد از این گل، بارسا بیشتر توپ را به گردش در آورد و به موقعیت های خوبی رسید، البته لیورپول همچنان در ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر می شد و به دفاع آسیب پذیر بارسا ضربه می زد. مسی در دقیقه ۲۳ تیر دروازه حریف را لرزاند ولی توپ وارد دروازه نشد. دقایقی بعد ضربه توران توسط مینوله مهار شد. مینوله یک بار دیگر نیز روی ضربه سوارز واکنش خوبی نشان داد تا بارسا از رسیدن به گل بازماند و نیمه اول با همان یک گل پایان یابد.

ضمن اینکه در دقیقه ۴۲ میلنر به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد.

در بین دو نیمه لیورپول سه تعویض داشت و هندرسون، اوریگی و استیورات وارد زمین شدند در ان سمت نیز بارسلونا براوو و سرخی روبرتو را به زمین فرستاد.

لیورپول نیمه دوم را توفانی آغاز کرد و به دو گل زودهنگام رسید. ابتدا سانتر از جناح راست با دخالت هندرسون همراه شد و توپ بعد از برخورد به ماسچرانو وارد دروازه شد تا بازی ۲-۰ شود. یک دقیقه بعد، فرار دیدنی اوریگی در عمق دفاع بارسلونا او را با دروازه بان تک به تک کرد و این بازیکن در دقیقه ۴۸، بازی را ۳-۰ کرد تا بارسا در شوک فرو رود.

بارسا در ادامه مالکیت توپ را در دست گرفت ولی باز هم لیورپول در ضدحملات بسیار زهردار عمل کرد. یاران کلوپ به خوبی منفذهای دفاعی را بسته بودند و هیچ شانسی برای سوارز و مسی نگذاشتند. انریکه در دقیقه ۶۰، اینیستا، پیکه، دینیه و راکیتیچ را به زمین فرستاد و مسی و سوارز نیز تا دقیقه ۷۵ در زمین بودند.

در ادامه بازی افت و خیز مسابقه کمتر شد تا اینکه در دقیقه دوم از وقت های اضافه، گروجیچ گل چهارم لیورپول را به ثمر رساند.

باز هم فرار در عمق دفاع حریف، لیورپول را به گل رساند. پاس دیدنی مارکوویچ به گروجیچ رسید و ضربه سر با دقت و هوشمندانه این بازیکن به قعر دروازه بارسا رفت تا آبی و اناری ها گل چهارم را هم بپذیرند.

در نهایت این مسابقه با نتیجه ۴-۰ به سود لیورپول پایان یافت.

با این نتیجه، لیورپول با ۶ امتیاز از سه بازی خود در این تورنمنت در جایگاه دوم قرار گرفت. بارسلونا نیز با کسب همین امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه چهارم قرار گرفت.

پاریسن ژرمن هم با ۹ امتیاز، قهرمان این تورنمنت لقب گرفت.

 

۲۰۲۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,