ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه بان پیشین منچستریونایتد از خرید پل پوگبا توسط این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، آندرس لیندگارد که بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ پیراهن منچستریونایتد را بر تن کرد باور دارد این باشگاه با پرداخت ۱۰۵ میلیون یورو برای جذب پل پوگبا ارزش هایش را زیر پا گذاشته است.

لیندگارد دانمارکی به وبسایت ۸۸۸Sport گفته:

قطعا فصل جدیدی در یونایتد آغاز شده است. یونایتد نسبت به زمانی که من آنجا بودم تفاوت زیادی کرده است. یونایتد آن زمان جور دیگری اداره می شد و ارزش های دیگری داشت. متاسفانه این یک روند طبیعی با توجه به مسیری که فوتبال طی می کند است و باعث نمی شود احساسم نسبت به باشگاه تغییر کند.

الان همه چیز درباره پول است. می دانم یونایتد در دهه های گذشته پول زیادی خرج کرده که نقش بزرگی هم در موفقیت های آن ها ایفا کرده اما تاثیر این قضیه در حال بیشتر شدن است. شما نمی توانید جلوی این اتفاق را بگیرید پس باید با آن کنار بیایید و سعی کنید در محیط جدید موفق شوید.

برای باشگاه به خاطر خرید پوگبا خوشحالم چون او بازیکن بسیار خوبی است. برای پل هم خوشحالم که این انتقال نهایی شد. یونایتد با مورینیو موفق می شود. آن ها پول زیادی خرج کردند اما عاقلانه خرید کردند و با توجه به سابقه مورینیو در سال های ابتدایی حضورش در تیم ها مطمئنم که یونایتد فصل خوبی خواهد داشت.

رقابت برای قهرمانی بین آن ها و منچسترسیتی خواهد بود. متاسفانه احساس می کنم لیورپول می تواند خطرناک ظاهر شود و حتی به قهرمانی برسد.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,