ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – بیکسنته لیزارازو با قیاس کردن سبک بازی گریزمان و زیدان، از بازیکن جوان تیم ملی فرانسه تقدیر کرد.

به گزارش وبسایت نود، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه اعلام کرد که آنتوان گریزمان همچون زین الدین زیدان توانایی‌های بالایی دارد. زیدان که موفق شده است به همراه لیزارازو در جام جهانی ۹۸ به مقام قهرمانی برسد به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می‌شود. مهاجم اتلتیکو مادرید که در مسابقات یورو ۲۰۱۶ عملکرد خوبی داشت و موفق شد عنوان آقای گلی این مسابقات را کسب کند اما نتوانست به همراه خروس‌ها به مقام قهرمانی این مسابقات برسد، با این حال این بازیکن جوان به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان جهان شناخته شده است تا لیزارازو با مقایسه این بازیکن با زیدان از عملکرد او تقدیر کند، او در مصاحبه با اکیپ گفت:

اگر بخواهم به شباهت‌های بازی گریزمان و زیدان اشاره کنم باید به نگرش آن‌ها به فوتبال و علاقه آن‌ها به پاس دادن اشاره کنم. هردوی این بازیکنان باعث به حرکت در آمدن تیم می‌شوند و بیش از اینکه به موفقیت خودشان فکر کنند، به موفقیت تیم و سایر بازیکنان فکر می‌کنند که این مورد در موفقیت هر تیمی بسیار مهم است. این موارد روی کاغذ ساده به نظر می رسند اما در تمرین بسیار کار دشواری خواهد بود. به خاطر دارم که زیزو در زمین فوتبال همواره به دنبال بازیکنانی می‌گشت که بتواند برای آن‌ها موقعیت های مناسبی ایجاد کند و مهاجمان تیم همواره در انتظار دریافت یک پاس گل از طرف زیدان بودند.

۱۸۹۹

مجله