ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن جوان میلان پس از زدن اولین گل خود به میلان که منجر به پیروزی این تیم برابر ساسولو شد، آن را بهترین رؤیای دوران کودکی خود خواند.

به گزارش وب سایت نود، مانوئل لوکاتلی پس از گلزنی برای میلان در دیدار روز گذشته برابر ساسولو، چنین روزی را بزرگترین رؤیای دوران کودکی خود برشمرد و اظهار داشت بسیار امیدوار است تا بتواند سال های سال در این بازی کرده و بدرخشد.

شب گذشته تیم فوتبال میلان در حالیکه با یک گل از ساسولو پیش بود، سه گل از این تیم دریافت کرد. اما در ادامه کار طی هشت دقیقه سه گل دیگر به این تیم زد و بازی را با حساب ۴ بر ۳ پیروز شد. گل سوم و تساوی میلان را بازیکن ۱۸ ساله این تیم به ثمر رساند. پس از این بازی مانوئل لوکاتلی در گفتگو با Mediaset Premium گفت:

این گل را به خانواده و همه آنهایی که به من ایمان داشتند، تقدیم می کنم. از دوران کودکی ام منتظر چنین لحظه ای بودم و هنوز هم نمی توانم آن را باور کنم. وقتی که تازه وارد میدان شدم نمی توانستم باور کنم که در میان سروصدای هواداران میلان هستم و برای این تیم بازی می کنم. واقعاً باور کردنی نبود.

لوکاتلی در ادامه هم اینگونه اظهار نظر کرد:

بازگشت فوق العاده ای بود. عالی بازی کردیم اما باید بهتر از این شویم. الان از این پیروزی لذت می بریم، اما باید به کار و تلاش سخت خود ادامه دهیم. در آینده به پیشرفت های بیشتری نیاز داریم.

 

۲۰۸۱

مجله