ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ریو

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۵۶

لوزانو

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: می‌توانیم با نتیجه خوب در بازی مقابل روسیه به خود باوری برسیم و همچنین طبق نتیجه بازی قرعه بهتری در مراحل بعد داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو،‌ رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل مصر و صعود به دور دوم بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار داشت: بازی حساس و سختی بود.چون می‌دانستیم که نتیجه آن در صعود ما تاثیر مستقیم دارد. در واقع یک نوع بازی مرگ و زندگی بود با برد در آن به جمع هشت تیم برتر دنیا می‌رفتیم.

لوزانو ادامه داد: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی کردیم و مهم این بود که ست اول را ببریم. وقتی ست اول را بردیم کارمان راحت‌تر شد چون به تیم مصر اجازه ندادیم که فکر کند، می‌تواند با ما بجنگد. ما در این بازی در بعضی تکنیک‌ها بهتر شده بودیم.

او در واکنش به اینکه حالا با توجه به صعود بازی راحت‌تری در آخرین دیدار دور مقدماتی خواهیم داشت یا خیر، عنوان داشت: از این جهت که صعود کردیم بازی با روسیه حساس نیست اما می‌توانیم با نتیجه خوب در آن به خود باوری برسیم و همچنین طبق نتیجه بازی قرعه بهتری در مراحل بعد داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال160 روز قبل