ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

لطفی که سایپا در حق پرسپولیس کرد/ شکست سپاهان در دربی اصفهان

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم فوتبال سپاهان دربی اصفهان را باخت و سایپا هم مقابل تراکتورسازی به تساوی رسید.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم‌های فوتبال سایپا و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷ امروز در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه دستگردی تهران و با قضاوت علیرضا فغانی به مصاف هم رفتند. این بازی در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

نیمه اول دیدار که با بازی کسل‌کننده دو تیم همراه بود گلی در بر نداشت و تلاش دو تیم در نیمه دوم نیز بی‌ثمر ماند تا بازی بدون گل به پایان برسد. شاگردان حسین فرکی با این تساوی هشت امتیازی شدند و در رده دوازدهم جدول باقی ماندند. تراکتورسازی نیز با ۱۶ امتیاز موقتاً در صدر جدول باقی ماند. این نتیجه بیش از همه به سود پرسپولیس بود تا سرخپوشان تهرانی این موقعیت را به دست بیاورند که با شکست دادن نفت تهران، صدرنشین شوند.

 

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته ذوب‌آهن و سپاهان در داربی اصفهان از ساعت ۱۷ به قضاوت محسن ترکی در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که طلایی‌پوشان اصفهان شکست ۲ بر صفر را متحمل شدند. نیمه اول این دیدار با بازی محتاطانه دو تیم همراه بود و هیچ توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد اما در نیمه دوم و در حالی که چهار دقیقه از شروع آن گذشته بود مرتضی تبریزی موفق شد ذوب‌آهن را پیش بیندازد. این بازیکن در دقیقه ۸۷ نیز گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

 

ذوب‌آهن با این برتری ۹ امتیازی شد و به رده دهم جدول رسید. سپاهان نیز با ۱۰ امتیاز در رده نهم جدول باقی ماند.

 

منبع : بیتوته

مجله