ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

با حکم آیت الله جنتی

۱۷ مهر ۱۳۹۵ – ۱۶:۴۷

لطفی

با صدور حکمی از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی «نصرت الله لطفی» قائم مقام جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شد.

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، آیت الله جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی نصرت الله لطفی را به سمت قائم مقام جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

پیشتر علی اصغر آب خضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بود که به دلیل شرایط نامساعد جسمی از سمت خود استعفا کرده بود.

در حکم آیت ا… جنتی آمده است:

امید است با همکاری همه دست اندرکاران مسائل شورا بویژه روسای ستادها، معاونین، مدیران، روسای دفاتر استان‌ها، مدیران و کارکنان ایدهم ا.. در بهبود کیفیت امور، ارتقاء جایگاه شورا و جلب همکاری و مشارکت مسئولان محترم نظام و حمایت مردم عزیز در انجام وظایف محول شده موفق باشید.

آیت ا.. احمد جنتی در این حکم از قائم مقام جدید شورا خواست تا با رایزنی‌های مناسب در خصوص شناخت بیشتر از شورا و تشکیل جلسات با مسئولان سایر دستگاه‌ها و نهادها به منظور جلب مشارکت و استفاده از استعدادهای سایر سازمان‌ها برای برگزاری هرچه بهتر مراسم و مناسبت های ایام ا… انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکند.

شایان ذکر است نصرت الله لطفی با حفظ سمت مسئولیت معاون حقوقی، امور مجلس و استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بر عهده دارد.

همیچنین  لطفی پس از انتصاب در  پیامی خطاب به واحدهای استانی و ستادی شورای هماهنگی تبلیغات در سراسر کشور آورده است:

همکاران گرامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

سلام علیکم

اعظم‌الله اجورنا و اجورکم بمصابنا بالحسین وَ جَعَلنا و اِیّاکُم مِنَ‌الطّالِبینَ لِثاره

با تقدیر و سپاس صمیمانه از ابراز لطف و محبّت عاطفی شما بزرگواران در پی صدور حکم مایه مباهات اعتقادی و ارزشمند از سوی فقیه عظیم‌الشأن و سرور مکرم، حضرت آیت‌الله جنتی«دامت برکاته»، نماینده معزز ولی‌فقیه و رئیس گرانسنگ نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بنام حقیر عاصی و ضمن ارج ‌نهادن به احساسات پاک نشأت‌گرفته از صفا و صمیمیّت و خلوص نیّت‌تان، با عنایت به ضرورت و اولویّت حفظ حرمت ایام حزن و اندوه و عزاداری خالصانه سیّد و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله‌الحسین ، اولاد و اصحاب با ولای آن حضرت،
با ادب و احترام ملتمسانه از محضر حضرات استدعا دارم حتماً از ارسال پیام و یا پیامک با موضوع تبریک انتصاب و همچنین به کاربردن لفظ تبریک در تماس تلفنی این ایّام امتناع ورزیده و به‌عنوان بهترین تبریک،

برادر کوچک‌تان را از دعای خیر برای توفیق الهی انجام وظیفه با بضاعت هر چند ناچیز دریغ نفرمایید.
جزاکم‌الله خیرالجزاء

برادر کوچک و ارادتمندتان
نصرت الله لطفی

۱۵/۰۷/۱۳۹۵

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل