ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۳۱ تیر ۱۳۹۵ – ۰۹:۵۱

ترامپ

یک روزنامه آمریکایی نوشت در صورتی که «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا پیروز شود، آمریکایی‌ها باید وقوع یک کودتای نظامی در کشورشان را محتمل بدانند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه آمریکایی لس‌آنجلس تایمز، روز چهارشنبه در مقاله‌ای به سناریوهای بعد از پیروزی احتمالی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا پرداخت و نوشت: در صورت پیروزی دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری، احتمال اینکه ایالات متحده شاهد یک کودتای نظامی باشد، بسیار زیاد است.

ابن روزنامه آمریکایی خاطرنشان کرد، آمریکایی‌ها که شاهد کودتای نافرجام اخیر در ترکیه بودند و به‌عنوان یک داستان سیاست خارجی به این واقعه می‌نگریستند، واجب است بدانند که احتمال وقوع رخدادهای مشابهی، که کشور را بی‌ثبات می‌کند، در صورت پیروزی ترامپ مسأله‌ای غیرواقعی و خیالی نیست.

لس‌آنجلس تایمز افزود: تلاش کنید حالتی را تصور کنید که ترامپ نظامیان‌مان را به انجام کاری احمقانه یا غیرقانونی و یا غیرمعقول دستور دهد، در این‌صورت آن دسته از نظامیانی، که به رعایت قانون اساسی و اطاعت از دولت مدنی قسم خورده‌اند، مجبور می‌شوند بین پایبندی به قانون و محقق ساختن اراده و خواسته کسی، که با بی‌احترامی کامل با قانون برخورد می‌کند، یکی را انتخاب کنند.

در پایان این مقاله آمده است: احتمال اینکه نظامیان آمریکا در چنین شرایطی بر گزینه اول متمرکز شوند، زیاد است.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال219 روز قبل