ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

باز هم مافیای داوری حق یکی دیگر از کشتی گیران آزادکار ایران را نادیده گرفت تا رضا یزدانی شانس رسیدن به فینال المپیک را از دست بدهد.

رضا یزدانی دارنده ۲ مدال طلا و ۲ برنز جهان با هدف کسب مدال المپیک با وجود آسیب دیدگی شدید از ناحیه آشیل پای راست ماه‌ها سختی کشید و با هر مشقتی که بود خود را به المپیک رساند و انصافا کشتی‌های جسورانه‌ای را به نمایش گذاشت.

او که با هدف حضور در المپیک با مصدومیت شدید خود ساخت تا پس از گرفتن مدال طلای المپیک با دنیای کشتی خداحافظی کند در این رقابت ها شروع بسیار خوبی داشت و کشتی‌گیر ترک را در دور نخست با امتیاز عالی از پیش رو برداشت.

وی در دومین مبارزه و در دیداری سخت به مصاف ختاگ گازیموف دارنده ۲ مدال برنز المپیک، یک طلا، سه نقره و یک برنز جهان در حالی ۲ بر یک شکست خورد که رییس تشک به راحتی از دادن ۲ امتیاز درست یزدانی خودداری کرد.

یزدانی در ثانیه‌های پایانی وقت اول در حالیکه یک بر صفر عقب بود موفق شد یک خم حریف خود را بالا بیاورد و به پشت او برود اما در عین ناباوری رییس تشک حق او را نادیده گرفت و از دادن امتیاز به وی خودداری کرد تا در نهایت یزدانی علی رغم برتری ۲ بر یک شکست بخورد.

تصویر لحظه‌ای که یزدانی موفق می شود حریف را در دو ثانیه به پایان مبارزه خاک کند و به پشت او برود را در ادامه می‌بینید.

لحظه‌ ناداوری در حق رضا یزدانی

 ایسنا

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,