ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۰۶ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۹:۴۷

تمرین تیم ملی کشتی فرنگی

یکی از ورزشکاران و مدال‌آوران جهان در رشته کشتی پیشکسوتان و اهل کنگاور مدال طلای خود را به نوروز عظیمی جانباز ۷۰درصد کنگاوری هدیه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به‌نقل از اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، فرماندار شهرستان کنگاور در دیدار ورزشکاران با جانبازان اظهار داشت: قهرمانان واقعی این مرز و بوم جانبازان و ایثارگرانی هستند که در مسیر انقلاب به نظام جمهوری اسلامی خدمت شایسته‌ای کردند.

شریف خسروی بیان کرد: دیدار ورزشکاران با جانبازان و یادگاران دفاع مقدس باعث افزایش روحیه و توان مظاعف برای شرکت در مسابقات جهانی خواهد شد. کشتی‌گیران با روحیه جوانمردی همچون پوریای ولی روی تشک کشتی بروند و برای مملکت و انسانیت افتخارآفرینی کنند.

جانباز ۷۰ درصد کنگاوری اهل روستای فش نیز در این آیین ضمن تقدیر از این قهرمان کشتی جهان نسبت به ابراز لطف به ایشان، اظهار داشت: بنده خودم در جوانی اهل ورزش و به‌ویژه کشتی محلی بودم که اکنون به‌علت بی‌حسی بدنم قادر به ورزش کردن نیستم.

سردار جانباز نوروز عظیمی افزود: برنده یا بازنده شدن در کشتی اهمیت چندانی ندارد بلکه این مردانگی و جوانمردی است که به کشتی روح و جان می‌بخشد.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران و قهرمانان باید الگویی موفق برای جوانان باشند، خاطرنشان کرد: ورزشکاران با تلاش و پشتکار برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کنند.

در این آیین سهراب رحمت‌آبادی قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان و اهل شهرستان کنگاور، مدال طلای مسابقات انتخابی تیم ملی خود را به نوروز عظیمی جانباز ۷۰ درصد تقدیم کرد.

گفتنی است سهراب رحمت‌آبادی کشتی‌گیر کنگاوری دو ماه دیگر عازم مسابقات جهانی کشتی در کشور لهستان خواهد شد.

نوروزعلی عظیمی متولد ۱۳۴۱ از روستای فش شهرستان کنگاور و از بزرگ سرداران و قهرمانان استان کرمانشاه است که ۳۳ بهار از عمر خود را به‌روی یک تخت گذرانده و ۳۳ سال است که توان تنها حرکت یک دست را دارد.

شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۸۴ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق شهر کرمانشاه واقع شده که ۴۱۷ شهید گلگون‌کفن را تقدیم اسلام و انقلاب کرده و دارای ۹۶۰ جانباز و ۸۷ آزاده سرافراز است.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل