ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آئین افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در کاشان/۵

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۲۳:۳۲

مجید قلی زاده مدیرعامل خبرگزاری بین المللی تسنیم

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم گفت: یکی از افتخارات خبرگزاری تسنیم مبارزه با فساد اقتصادی است چراکه امروز وظیفه رسانه جبهه انقلاب اسلامی، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مجید قلی‌زاده در آئین افتتاح رسمی دفتر نمایندگی خبرگزاری ‌تسنیم در کاشان که با حضور آیت‌الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران، سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران ارشد خبرگزاری تسنیم و مدیران محلی و شهری کاشان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه کرامت، از حضور در شهر دارالمؤمنین ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: در آستانه روز خبرنگار هستیم، جا دارد درود بفرستیم به روان پاک خبرنگارانی که برای ثبت لحظات واقعی بقای حقیقت را، به بقای خویش ترجیح دادند.

وی افزود: خبرگزاری تسنیم امروز با دارابودن بیش از ۱۲ دفتر در کشورهای خارجی و ۳۱ دفتر نمایندگی در استان‌های کشور، شاهد افتتاح دفتر نمایندگی مستقل خود در شهرستان کاشان است، قطعاً این اقدام در راستای رویکرد "مردم‌محوری" و پرداخت ویژه به تمام نقاط کشور و بیان مطالبات و مشکلات مردم و انعکاس آن به مسئولان است.

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم در ادامه با بیان اینکه یکی از وظایف انقلابی رسانه‌ها این است که مردم را برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب در صحنه نگه دارند، گفت: ترویج ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب یک رسانه می‌خواهد؛ یک رسانه می‌تواند نقش مؤثری در ترویج آرمان‌های انقلاب و جلوگیری از تحریف این آرمان‌ها داشته باشد.

قلی‌زاده با بیان اینکه "رسانه" چشم بیدارِ جامعه است، تاکید کرد: وظیفه رسانه در عصر امروز این است که آسیب‌ها را تبدیل به فرصت کند.

وی در ادامه به انتقادات برخی دولت‌مردان نسبت به پرداخت رسانه‌ها به موضوع حقوق‌های نجومی پرداخت و اظهار داشت: بسیاری از دولتمردان درباره موضوع فیش‌های نجومی گفتند: "این یک موج است و می‌گذرد" درحالی که یک رسانه توانست این موج را به یک واقعیت موجود تبدیل کند.

مدیرعامل خبرگزاری تسنیم با تاکید بر این مطلب که حرکت خبرگزاری تسنیم در راستای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و خط امام راحل و مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: یکی از افتخارات خبرگزاری تسنیم مبارزه با فساد اقتصادی است چراکه امروز وظیفه رسانه جبهه انقلاب اسلامی، شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق است.

انتهای پیام/ 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال202 روز قبل