ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد:

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۴:۴۰

نشست زمین

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از قطع گاز هزار مشترک تهرانی به دلیل بروز حادثه نشست زمین در غرب کلانشهر تهران خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا پایان امروز، گاز این ۱۰۰۰ مشترک تهرانی مجددا وصل شود.

مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: امروز حادثه نشست زمین در غرب تهران محدوده خیابان پیامبراکرم (ص) رخ داد که به موجب بروز این نشست، یکی از خطوط تغذیه شبکه داخلی گاز شهر تهران دچار آسیب و شکستگی شد.

وی افزود: در شروع حادثه، با نشت گاز در منطقه مواجه شدیم که بلافاصله اکیپ های امداد گاز با حضور در محل حادثه، تلاش برای مهار نشت گاز را آغاز کردند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه "خط لوله صدمه دیده خط اصلی توزیع گاز در غرب تهران نیست"، گفت: این خط یکی از خطوط فرعی تغذیه در شبکه گاز کلانشهر تهران است که اکنون نشت آن کاملا مهار شده و کار بازسازی و جایگزینی قسمت آسیب دیده آغاز شده است.

وی ادامه داد: پیرو بروز این حادثه و اقدامی که برای جلوگیری از خسارت های بعدی انجام شد، گاز ۱۰۰۰ مشترک در غرب شهر تهران قطع شده که بعد از بازسازی خط آسیب دیده، این گاز مجددا وصل خواهد شد.

بوجارزاده تصریح کرد: پیش بینی می شود تا پایان امروز، گاز این ۱۰۰۰ مشترک تهرانی مجددا وصل شود.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال175 روز قبل